Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok gyerekülést ajánlani...

Tudnátok gyerekülést ajánlani hosszú utakhoz (2000km egyirányba)?

Figyelt kérdés
Már kilóg a lába a babámnak az autós hordozóból, pedig még csak 7,5kg és 66cm. Nem igazán ismerem ki magam az autósülések világában, van ezer féle márka, ezer féle kiegészítővel. Olyan kéne, ami biztonságos, kényelmes, jól dönthető alvó pozícióba, nem sül bele a gyerek, és kb 8kg-tól használható (ez csak az újszülöttes lehet?). Nem kell bele semmi extra, csak tényleg normális legyen. Olyan kb 100ezerig ha lehetne. Ne ajánljatok légyszi használtan, mert semmiképpen nem adok olyanért pénzt, ami esetleg már volt balesetes, mert azoknak lehetnek rejtett hibái is!

2019. ápr. 18. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Britax Römer Duo

Plus van nekunk

2019. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez 9 kg-tól jó addig jó az autós hordozo , ha lába kilóg az nem baj csak a feje ne lógjon ki. Az autós utazó 9 kg-ig az összes többi kilenc kilogram után , biztonságosabb még a hordozó ha csak 7 kg-os.
2019. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Mamma kids a legjobb. Dönthető :)
2019. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

A feje ne lógjon ki az a lényeg.

Elég kevés az infó amit írtál. Én ha lenne isofix a kocsiba Cybex sironát vettem volna. Mivel nincs így Besafe izi combi x3-at vettem.

2019. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
9 kg-tol tudtok majd váltani, bár ha extra hosszú baba, talán lehet korábban is, most már a legdrágább márkák centiben adják meg a gyereküléseket és nem kg-ban, a miénk britax römer trifix, 9-18 kg-ig, ez kb. 4 éves korig jó, ez kicsit több, mint 100, de vettünk egy britax römer king-et is, az csak 50 ezer volt és ugyanolyan jónak tűnik.
2019. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi most veszünk britax römert, mondjuk kicsit tobb mint 100 ezer. Meg a besafet néztük, de a römer pl. forgatható igy könnyebb lesz majd kivenni kesobb, meg bele tenni.
2019. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Autós hordozóban csak a minőségre szabad menni, semmi másra. Ne foglalkozz a színnel, mintával, márkával, csak hogy biztonságos legyen. Van egy ADAC nevű teszt, amivel a gyerekülések baleseti törésbiztonságát tesztelik pont úgy, mint ahogy az autóknál. Ha rákeresel, hogy ADAC teszt, kidob egy csomó magyar oldalt is. Mi ezek alapján választottuk az összes ülésünket, mert rengeteget visszük a gyerekeket (környező országokban szétszórt rokonság). Sajnos volt már balesetünk, szerencsére jól szerepelt az ülés. Persze a szomszéd utcában is történhet baleset tudom, de ilyen hosszú utakon nem szabad kockáztatni.
2019. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Mindenkinek jár a zöld 👍🏻
2019. ápr. 18. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekunk Joie Every Stage van, a fiam 1 evesen megcsinalt benne egy 1800 km-s utat egy szo nelkul, en nagyon szeretem, nagyon kenyelmes neki, rendszeresen alszik benne, 18kg-ig utazhat hattal, a kovetkezo gyereknek is ilyet fogok venni az biztos.

ADAC-cal csak az a baj, hogy csak nemetorszagi uleseket tesztelnek es nem tul sokat.

2019. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp a Britax Römer dualfixet ajánlom, tényleg nem olcsó, de 18 kg-ig használható, így gyakorlatilag akár 4 éves korig is(fordítható, így lehet menetnek háttal és előre fordítva is). Szóval nagyon megéri.
2019. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!