Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsiknak van...

Melyik babakocsiknak van széles, minél nagyobb ülő/fekvőfelülete?

Figyelt kérdés

Stabil babakocsit, sokáig jó sportrészt szeretnék.

Mózesre is szükségünk van, az is jó lenne ha min. 75-80 centi hosszú lenne.



2019. ápr. 20. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább a magasság szokott gondot okozni, nem a szélesség.

A 3in1 kocsiknál ritka a nagy sportrész, de pl.: a bebetto nico elég jó ilyen szempontból, de nem való mindenkinek, a másodikra nem cipeltem volna fel.

Ha a súly is szempont, akkor 2 kocsiban gondolkozz inkább.

Maclaren techno, cybex callisto... remek "toddler" kocsik, még egy magas 4 éves is kényelmesen elfér bennük.

2019. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Espiro Next Avenue kocsink van, határozottan nagy a mózese, 76 cm hosszú. Kislányom sokáig elfért benne. A sportrésze is tágas, kényelmes. Borzasztóan stabil, masszív váza van, nagyon jól bírja a terepet, imádjuk! Csak ajánlani tudom.
2019. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

75-76 centis mózes egyébként szerintem a roppant kicsi kategória. Lányom 73 centi volt félévesen és 8 hónapos koráig mózesben toltam, mert nem tudott még ülni. Egy 76 centis mózesbe cipőkanállal fért volna be (hisz a ruha is plusz centi).

80 centi már jó.

2019. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, a Bebettokat már néztem illetve a Colettokat, megnézem a többit is.

Ha lehet 2 vagy 3in1 kocsit vennék nagy kerékkel, a súly nem olyan fontos, nem cipelgetem.

2019. ápr. 20. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A Cybexeknek van nagy ülőrészük.
2019. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Concord neo is elég nagy. Én szeretem nagyon
2019. ápr. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Sikerült találnod? :)

2019. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Bebetto Nico Plust vettem.
2019. jún. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!