Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok sportbabakocsit...

Ajánlanátok sportbabakocsit ülni nem tudó babának?

Figyelt kérdés

Most 3:1-ben babakocsink van (dorjan danny sport baby boat), de nem tudjuk beszorítani eléggé a biztonsági övét. A kislányom még nem ül, a fekvőnél egyel följebb van emelve az ülés, de még nem ülősre. Viszont mindig lecsúszik és feljebb kell rakni.

Fontos, hogy szemből lássam a babát (átforgatható legyen a tolókarja)

Köszönöm!!



2019. ápr. 22. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Átforgathatósat már nem fogsz kapni


Főleg nem sportban.


Ha állandóan lecsúszik, akkor ne rakjátok annyira meredekre.

Mindenhol véges a szűkítés.


Cybex topaz-unk van ezt újszülött kortól lehet

2019. ápr. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn azt csináltam hogy ez mózest tettem a sportkocsiba amíg annyira pici volt, abban nem csúszkált, bár az akkor működik ha olyan 170 fokig dönthető legalább. Ezzel a módszerrel többféle sportkocsi használható mint simán.
2019. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én úgy tudom vannak átforgathatósak sportkocsiban. De nem ismerem nagyon a márkákat.

A kislányom már nagy a mózeshez, már 10 hónapos, de gyenge még a tartása, és még egy ideig biztos nem fog ülni.

2019. ápr. 22. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:

A mostaniba rakj a háta mögé egy összehajtott takarót. Ha nem sajnálod, ki is lehet vágni rajta az öv helyét, így lehet megoldani házilag a csúszkálást.

Átforgathatósat én sem ismerek, de 10 hósnak szerintem már nem kell, hogy átforgatható legyen, hidd el, meg fogja szokni, mert ha megdöntöd és kilát, már te nem is leszel olyan érdekes. Válasszatok olyat, aminek a kupoláján ő is ki tud rád kukucskálni és te is látod. És innentől bármelyik fokozat nélkül vízszintesbe dönthető kocsi jó.

2019. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!