Nem ciki pl. egy stokke xplory babakocsival bkv-val utazni?

Figyelt kérdés
Már mint szerintem érdekes azzal a nagy babakocsival busszal, villamossal járkálni.

2019. ápr. 26. 21:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Vagy nem csak egy xplory, hanem gondolok az olyan batár nagy babakocsikra.
2019. ápr. 26. 21:35
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Batár nagy? Szerintem pont hogy nem az. 10 kg az egész, utazásokhoz ideális mert könnyű vele közlekedni.
2019. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem ciki babakocsival közlekedni márkától mindentől független. Mindenkinek a magán dolga, hogy milyet mi miatt választ.
2019. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A stokke inkább kicsi a babakocsik között. Amúgy meg lényegtelen, mindenki olyannal száll fel, amilyenje van.
2019. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Simán utaztam BKV-val Concord kocsival és fogok bugabooval is. Sokszor kényelmesebb, mint az autó
2019. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Em is utaztam stokkeval, baromira nincs forgása, egyedül nem lehet feltenni a buszra. De ha alacsonypadlos akkor jó.
2019. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
50%
Nekem 5 eve volt stokkem. Akkor annyiban zavart, hogy mindenki nézte a babakocsit. Volt olyan is, hogy mondtak, de szép ez a....babakocsi.
2019. ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nah, most akkor mi van??

Ez amit írsz éppen nem nagy babakocsi... Jah hogy arra vagy kíváncsi, hogy gáz-e egy félmilliós Babakocsival BKVra szállni? 😃

2019. ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ahogy a tobbiek irtak az a babakocsi pont nem nagy, konnyen lehet vele tomegkozlekedni.

Vagy az ara miatt kerdezed?

Azzal sincs osszefugges.

Igaz, nem Magyarorszagon lakom, de 10-bol 1-2 babakocsi stokke arkategoria es kb senkit sem erdekel.

En peldaul epp azert vettem egy hasonlo kaliberu babakocsit, mert napi ketszer tomegkozlekedek es epp a csucsidoben, amikor egymast erik a kisgyerekesek es a babakocsisok. Metrozok, buszozok es a buszonkent pl 2 babakocsinak van hely, abbol a fajtabol, ami nekem van harom elfer, mert keskeny. Igy tobb eselyem van feljutni, plusz akkor sincs gond, ha a metronal epp nem tud segiteni a lepcsozesben, mert a kocsi sulya es kialakitssa miatt siman felviszem egyedul.

Nem az ara miatt vettem meg, hanem azert mert hasznalni akarom es nem kellett neznem az arat, ennyi.

Nekem inkabb az lenne a kellemetlen, ha azert nem tud senki mas felszallni a buszra babakocsival, mert akkora az enyem, ami kettonek a helyet elfoglalja es senki sem fer fel mar melle. Van ilyen eset is es inkabb ez az idegesito.

2019. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, inkább az ár ami miatt úgy gondolom hogy az nem egy buszra, villamosra való. Nálunk pl páromnak van jogsia nekem nincs, bár én inkább vagyok az a sétálós típus. Előbb sétálom le a azt a két megállót, mint állni és várni. Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 27. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!