Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van köztetek valaki, aki...

Van köztetek valaki, aki Mamakiddies Angel Rotary 360 autós ülést vett?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tapasztalatotokat? Főleg az érdekelne, hogy mennyire dönthető.
2019. máj. 2. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Bár nekünk nem teljesen olyan van,hanem a Safety Star (0-25kg). 6 hónapos a lányom 10 kg,még nem tud ülni. A dönthetőség teljesen megfelel,nem terhelődik a gerince és kényelmes neki. 2 dolog amit nem szeretek benne: textil pelust kelle bele tenni,mert hozzá izzad. A másik,hogy rövid a csatja. Még így is,hogy ki van véve az újszülött szűkítő és kevés ruha van rajta,alig lehet becsatolni.

Érdemes lenne élőben megnéznetek a boltban (én rendeltem)

Mennyi idős babának vennétek?

2019. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

9 hónapos, most kezdett el ülni. Amit én néztem, az sajnos csak 2 fokozatban dönthető. A Safety star-ról láttam videót, meg ott a képeken is egyértelműen látszik a dönthetősége, az 3 fokozatú.

A Rotary viszont 360 fokban elforgatható a Safety Star-ral szemben, ami nekünk úgyszintén fontos.

Hívtam a boktot, de nem tudták megmondani, hogy milyen mértékben dönthető... Ezért kérdeztem.

2019. máj. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!