Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez a babakocsi augusztusban...

Ez a babakocsi augusztusban szuletendő babànak jò lenne? Egy textilmòzes belefèrne? Tèlre van tèli mòzesunk vàzzal, Tavaszra meg màr sportkènt hasznàlnànk.

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 6. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mukodik a link
2019. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Végülis talicskában is lehet tolni a gyereket, de miért nem keresel egy valódi babakocsit?

Egyébként nyugodtan mehet egyből a "téli" mózesbe az a gyerek. A textilmózes nagyon rossz választás hő szempontjából nyárra

2019. máj. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Sosem hallottam még ilyet, hogy télre és nyárra külön babakocsi kéne. Nyári baba télen amúgy meg se fog már maradni a mózesben, 3-4 hónaposan nekem mindkettő megunta a hanyattfekvést. Minimálisan dönthető sport kell már olyankor.
2019. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

"Nyári baba télen amúgy meg se fog már maradni a mózesben, 3-4 hónaposan nekem mindkettő megunta a hanyattfekvést"


Nyár végi gyerekem következő tavaszig simán mózeses volt... és akkor is csak azért váltottunk, mert kinőtte hosszra és súlyra is.

2019. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekunk 3in1 van, a lanyom szeptember kozepen szuletett, es kb marciusig birtuk hasznalni a mozest, mert a hattamlaja belul allithato volt, es tudott benne ugy ulni, mint egy pihenoszekben. Most h tavasz van es o 8 honapos, a sportreszhez meg mindig olyan picinek tunik, ugyhogy altalaban a kagyloban ulve setalunk, az rendesen tartja ot.
2019. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ès milyen babakocsitok van kedves utolsò?

Nem tudom jobb e a 2 in 1 vagy elèg egy sport ?

De sokat nem lehet vìzszintesig dönteni ha kellene

Első babànknàl nem hasznàltunk mòzest mert bukòs volt nagyon

2019. máj. 6. 16:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Chicco i-move kocsink van, nem akartam oszi ujszulottnek sportot venni, h telre bundazsakozunk, mert nekem az nem szimpatikus megoldas.
2019. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Keresek de nem talàlom melyik lenne a megfelelő

Olyan sok van eltèvedek a sok fajtàban

Vèlemènyekkel többre megyek

2019. máj. 6. 23:17
 9/13 anonim ***** válasza:

"Első babànknàl nem hasznàltunk mòzest mert bukòs volt nagyon."


A miénk függőlegesben is bukott, ettől függetlenül használtunk mózest, de ékpárnát lehet venni babakocsiba is.


Nem írod a szempontjaidat (azt leszámítva, hogy spórolósan szeretnéd megúszni). Így hogy lehetne javasolni?

Nekem pl: szempont, hogy lássam a gyereket, azaz velem szemben lehessen tolni. Ez a legtöbb külön kapható sportnál nem megvalósítható (pedig egy refluxnál lényeges). A linkelt sport így szóba se jöhetne.

2019. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Cam combi tris lesz vègül
2019. máj. 7. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!