Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ùjszülöttnek milyen babakocsit...

Ùjszülöttnek milyen babakocsit vennètek? 2 in 1 3 in 1 vagy travel system?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 in 1-et vettünk, nem bántuk meg. Függ az autótól is, a sógoromék pl. azért vettek 2in1-t, mert a Sfift II-be csak az fért be.
2019. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 in 1-t / travel systemet és egy minőségi hordozót. A legtöbb 3 in 1 szettben a hordozó gagyi szar pedig adott esetben a gyerek élete múlhat rajta.
2019. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En 2in1-et vettem, de abbol a fajtabol, ami kicsi, konnyu, tehat kesobb is tokeletes es nem kell lecserelni sportbabakocsira par honap mulva. Kulon kaphato hozza a mozes adapterrel, hordozobol pedig jot vettem, de adapter ahhoz is van, tehat ra tudtuk rakni a vazra, ha ugy adodott. De a hordozonal nekem az volt a lenyeg, hogy autoban jol funkcionaljon, biztonsagos legyen, ne a babakocsihoz adjak es kesz.


Azt nezd, hogy hosszutavon maga a babakocsi jo legyen, mert a hordozo es a mozes csak par honapig kell, a babakocsit fogod evekig hasznalni. Szoval inkabb a kocsi legyen bovitheto mozessel es hordozoval kompatibilis.

Sokszor a 3in1 szettekkel az a baj, hogy minden benne van ugyen, de egyik sem tokeletes.

2019. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először 2 in 1, majd a csípőszűrésen az ortopédus javasolta hogy inkább mózest használjak mint hordozót, ezért vettünk 3 in 1 kocsit. Nem bántam meg, abban kényelmesen, akár hason fekve is el tudott aludni a picúr és elsősorban a gerincének az a legjobb.
2019. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekunk 3in1 van, a mozest most notte ki a babank, szeretjuk, praktikus.
2019. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ès a travel system milyen fajta?

Èn is abba gondolkozok hogy nem kell sportot venni akkor.

De ha kell mòzes akkor tudok venni hozzà.

Hordozònk van màr.

2019. máj. 6. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy a travel system gyakorlatilag a 3in1, tehat babakocsi uloresszel, ami vagy mozessealakithato, vagy van hoza mozes az uloresz helyett es hordozot is adnak hozza.

Ugye a 2in1 pedig az uloreszes babakocsi+mozes (ami szinten ugy nez ki, hogy vagy az uloreszbol lehet mozest csinalni, vagy mozes is van hozza kulon, amit a vazra rakhatsz uloresz helyett).

Az egyik korabbi valaszolo vagyok. Nekem egyebkent Bugaboo Bee van, alapvetoen egy 8 kg-os keskeny babakocsi, az felrakhato elore es hatrafele is, teljesen dontheto, a labresz kihuzhato, hogy hosszabb legyen fekvo gyereknel. Hosszutavra tokeletes, mert kicsi, keskeny, konnyen iranyithato, tehat mint egy sport babakocsi.

A normal uloresz is hasznalhato emiatt ujszulott kortol, lehet hozza venni cocoont a picikhez (kb mint egy puha falu mozes). Nekem teli babam van, igy vettem hozza mozest is, az rendes kemenyfalu mozes, az uloresz helyett rakhato a vazra.

En cybex hordozot akartam mindenkepp, adapterrel azt is fel lehet rakni a vazra (bar mi nem sokat hasznaltuk igy, csak ha muszaj volt nagyon, mert nem a legjobb sokat tartani a hordozoban a babat).

Most mar nem pici a babam, se mozesbe, se hordozoba nem fer bele, csak a sima ulessel hasznaljuk a kocsit es imadom.

Ez abszolut varosi babakocsi, nekem arra is kell, tomegkozlekedek, metrozok, lepcsozok vele naponta.

De pl a bugaboo cameleon terepre is jo, hasonlo elven mukodik, igaz, hogy nagyobb valamivel es nehezebb is, nekem ezert mar kiesett.

De mas markaknak is van hasonloja, olcsobb fajtabol is.


Masik opcio, amit sokan csinalnak: eleve ugy keszulsz, hogy a mozest nem kell sokaig hsznalni es erre az idoszakra (ami kb fel ev) veszel egy barmilyen mozeses babakocsit. Ha a gyerek ulni fog rendesen (6-12 honap korul), akkor pedig lecsereled egy tokeletes sportbabakocsira, ami kicsi, konnyu, de valamennyire dontheto, ha elalszik a gyerek.

En ugy latom, hogy sokan megveszik a nagy, komplett szettes 3in1 babakocsikat, de egy even belul lecserelik kisebb sportra es utana azt hasznaljak vegig.

2019. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!