Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni hogy hol lehetne egyedileg készitetni babakocsit egy igazi hercegnőset?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Játékbabakocsit?
2019. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nem játéki hanem igazi.

A születendö kislánnyomnak lenne szép rozsaszín köveset képzeltem el és hogy hol lehetne ezt meg tervezni

2019. máj. 16. 05:44
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Sondra Celli.

[link]

Egyértelműen cigány cucc, a nő maga is a My big fat American gypsy wedding szereplője, ő tervező az összes giccset. Kokmoylan ki akarod magad röhögtetni?

2019. máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
🤣A kislányodat pont nem fogja érdekelni... Jaj, valakinek nagyon nem volt Barbieja gyermekkorában!
2019. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
🤣 jaj, majdnem kiköptem a reggeli kávèm, mikor elolvastam..nekem 2 kis igazi hercegem van.
2019. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Múltkor séta közben láttam egy másik anyukát aki hasonlóan ízléses rózsaszín csillogó babakocsit tolt...

Nem tudom honnan szerezhette, de elég nevetségesen nézett ki. Férjem aki amúgy nem szokott ilyen dolgokat észrevenni is nevetett egy jót rajta.

Biztos, hogy ezt akarod? Szerintem borzalmasan giccses mikor a kocsi is full rózsaszín, benne a teljes pinkben pompázó babával.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is lányom van és szeretem a rózsaszínt.

2019. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Ott,ahol IQ tesztet is csinálnak gyerekvállalás előtt.
2019. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen cuki meg szép meg minden de gondolj bele mikor elöször visszabukja benne a kaját,jó savanyu anyatejeset/tápszereset....vagy mikor hozzátáplálsz és valamitől baromira megy a hasa ugy hogy a pelus se fogja meg....
2019. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mutatom, az igazi hercegnőket milyen kocsiban tolják a hercegnék! :)

[link]

2019. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Én egy királyi babát, tehát IGAZI herceget vagy hercegnőt sem láttam még giccses, kavicsos babakocsiban. Ez valóban csak roma körökben szokás, nem tudom mit kompenzálnak vele, de nem is érdekel... Szerintem ha veszel valami rózsaszín kocsit, akkor egy varrónővel át tudod alakíttatni ha szeretnéd.
2019. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!