Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ülni nem tudó és gyenge...

Ülni nem tudó és gyenge tartású babának/kisgyereknek melyik gyerekülést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Besafe izi plus-ról jókat hallottam. De elég drága, még használtan is, ráadásul alig találtam ilyen hirdetést.

Römer-t ajánlották még.

Kislányom 10 kiló, hordozót kinőtte, de még egy ideig nem fog ülni.

Köszönöm!



2019. máj. 19. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Valami nagyon dönthetőt. Mi Espiro Deltát vettünk, nagyon szereti a kisfiam, 4 éves (15kg), és még azt használja. Kb 6 hónapos korában vettük, 0-25kgos hivatalosan, de egy újszülött elveszne benne azért.
2019. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%

10 kg, de egy ideig nem fog ülni? Mennyi idős? Számomra a 2 üti egymást eléggé.


Amúgy bármit vehetsz, ami 0-18-as, ezek dönthetőek.

2019. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
0-18 kg-os ülesek dönthetőek és saját övvel rendelkeznek. Nekünk BebeConfort volt, szerettem.
2019. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

nekunk is espiro delta van.10 hos volt a gyerkoc amikor vettuk,2 eves koraig hattal bekotve hasznaltuk.

3 eves mult,110 centi magas es 19 kilo de meg kenyelmesen elfer benne.

jol dontheto az aljan levo plusz kihajthato lab(vagy nemtom hogy hivjak) miatt.14-15 hos koraig igy hasznaltuk.

2019. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

2!

Miért olyan hihetetlen? Valószínűleg vmi betegség áll a háttérben, írja is a kérdező, hogy gyenge a tartása. A mi kislányunk is bőven elmúlt egy éves, de még nem tud ülni. Egyes orvosok szerint soha nem is fog. Szerintünk igen es dolgozunk rajta minden nap, hogy sikerüljön.


Kérdező! Mi is ebben a cipőben járunk. Még nem döntöttünk. 0-18-as ülésekben gondolkodunk, amik dönthetők. Most fogunk majd elmenni és kipróbálni többfélét, mert nem egyszerű ez. Mert a kislányunk már azért hosszú, így nem biztos, hogy ami másnak beválik, az neki kényelmes.

2019. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért amiben egy 3 meg 4 éves gyerek elfér, abban talán a "hosszú" 10 hónapos is.
2019. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Lányom 7 hónapos 80 cm, 10,5 kg még nem tud ülnki. Mamakiddies 0-25 kg dönthető ülése van 4 hónapos kora óta,mert akkor nőtte ki a hordozóját.
2019. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Az izi plus nagyon jó ülés, de 0-25-ös és csak menetiránynak háttal köthető. Vagyis a 4 éves is háttal utazik, ami nem baj csak necces hogy bírja e addig. Én csak ezért tettem le róla. Végül izi combit vettem ami 0-18-as és forgatható.De! Hiába 5 fokozatban dönthető, még a leginkább megdöntött állapot se való ülni nem tudó babának.

A fiam 11 hónapos 8,5 kiló volt mikor belekerült, konkrétan elveszett benne. Most másfél éves, most már olyan egész jól mutat benne.

A Römer is nagyon jó.

Kérdés hogy izofixre van e lehetőség. Nekünk nincs, ha lett volna Cybexet veszek, sironát. Drága de az izi plus is van annyi, használtan is biztos több van sironából mint izi plusból.

2019. máj. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak míg egy 4 évest már menetiránnyal megegyezően ülve be tudsz ültetni, addig egy hipoton 10 hónapost menetiranynak hattal és fektetve. Emellett egy nyaki, hati hipoton babánál fontos, hogy legyen fejtámasz mint a bébihordozóban, mert kevés vagy egyáltalán nincs fejkontroll es bicsaklik minden irányba.
2019. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha lepontozás előtt megnézted volna, amit ajánlottam, akkor láttad volna, hogy menetiránynak szembe és háttal is beköthető, fejtámasza is van, és tapasztalatból mondom, hogy egy 10kgos gyerek már nem veszik el benne. Bár az én fiam 2 évesen volt 10kg, mindegy.
2019. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!