Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bugaboo Donkey babakocsi...

Bugaboo Donkey babakocsi kupolája mekkora méretű?

Figyelt kérdés

Sajnos elszakadt a babakocsink kupolája és már nem gyártják sajnos nem kapok sehol,viszont kinézetre majdnem egyezik a Bugaboo Donkey babakocsival a mi márkánk..Esetleg annak a kupolája jó lenne rá?

Valaki lemérné mekkora méretű a Bugaboo Donkey kupolája?

Hálásan köszönöm!



#kupola #Bugaboo Donkey
2019. máj. 30. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mekkora mert valószíműleg hiába néz ki hasonlóan teljesen mások a rögzítőpontjai. Most mostam ki nemrég a Cybexem huzatát és kb 8 helyen kellett rögzíteni a kupolát a vázra. Én inkább elvinném a szakadt huzatot egy varrónőhöz és csináltatnék egy újat.
2019. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,igazad lehet,megkérdezek majd egy varrónőt hátha tud segíteni.
2019. máj. 30. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen lemerem neked délután, de ha nem bugaboo kocsi, szetintem nem passzol. Talán egyszerűbb lenne javíttatni.


Ha szetetned, hogy merjem, írd meg legyszi, hogy melyik részét merjem le.

2019. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! :) Ha esetleg időd engedi és nem okoz problémát nagyon szívesen venném ha lemérnéd a kupoláját.Nem tudom esetleg,szélességét meg hosszúságát valahogy.Ő több helyen csatlakozik úgy kell felhelyezni?

Nekünk Mamakidies Premium Babynk van tudom messze nem ugyanaz a kategória de csak egy ötlet,gondoltam egy próbát megér,azzal nem veszítek,hátha....

2019. máj. 30. 15:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyukám egyébként eléggé otthon van a varrásban és mivel csak egy kb 2 cm-es szakadás van rajta lehet,hogy meg tudja javítani,úgy hogy ne legyen feltűnő a dolog.
2019. máj. 30. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!