Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fekete babakocsit kislánynak?...

Fekete babakocsit kislánynak? Ha az lenne a "szerelem babakocsi", megvennétek?

Figyelt kérdés

Eddig egy halvány levendulaszínű babakocsit akartam venni, mikor mentünk volna kipróbálni a boltba, akkor láttuk meg ezt. Egyből megvolt az a "wow érzés", az a babakocsi olyan, mintha nekem lett vona kitalálva. Nagyon tetszik, viszont teljesen fekete, egyedül a váz, és a tolókar már színű (rosegold, amit szintén imádok).


Viaskodok magammal, mert jobban tetszik, mint amit eredetileg néztünk, de mégiscsak fekete (kislányunk lesz) ...


2019. jún. 7. 14:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
A fekete unisex szín.
2019. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Rosegold+fekete nagyon szép lesz. Aki ezen fenn fog akadni és megjegyzést tesz, az másra is tenne megjegyzést.
2019. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Kislánynak lesz, na és? Talán károsan fogja befolyásolni a fejlődését a fekete szín? Vagy nem fog neki tetszeni? Vedd meg nyugodtan.
2019. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Személy szerint nem vennék feketét mi ezüstszürkét választottunk a fiúknak. Viszont ha az tetszik nincs min gondolkodni.. majd a kiegészítőkkel kis játék takaró meg nyilván a kisbabád leaz főként aki feldobja a kicsit ridegebb komolyabb színt :)
2019. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Ennél nagyobb bajod ne legyen.
2019. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Linkeld már be légyszi! De szerintem is uniszex a fekete.
2019. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Uniszex szín, de én személy szerint nem vennék ilyen gyászos színt. Több embernél látta már, de olyan, mintha temetésre mennének. De lehet csak én gondolom így, ha nektek tetszik, nyugodtan vegyétek meg.
2019. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Fiúnak se vennék feketét, de ha neked ez tetszik, akkor az nem gond, hogy kislány, nyugodtan vedd meg.
2019. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

[link] Ez lenne az (remélem jól linkeltem és megnyitható).


Én alapból szeretem a feketetét, kb mindig azt hordok, vagy nude-ot/szürkét/fehéret, 10 alkalomból 2-szer ha felveszek valami színeset... Szóval hozzám illene, meg a rosegold miatt olyan egyedi lesz az egész.

2019. jún. 7. 14:32
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Mi "metal-szülők" vagyunk, a világért nem engednék a feketéből akkor sem ha kislány lesz :) már ki is néztük a babakocsit, pici fehér pöttyökkel van néhol azért díszítve. Semmi gond nincs a feketével!
2019. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!