Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fekete babakocsit kislánynak?...

Fekete babakocsit kislánynak? Ha az lenne a "szerelem babakocsi", megvennétek?

Figyelt kérdés

Eddig egy halvány levendulaszínű babakocsit akartam venni, mikor mentünk volna kipróbálni a boltba, akkor láttuk meg ezt. Egyből megvolt az a "wow érzés", az a babakocsi olyan, mintha nekem lett vona kitalálva. Nagyon tetszik, viszont teljesen fekete, egyedül a váz, és a tolókar már színű (rosegold, amit szintén imádok).


Viaskodok magammal, mert jobban tetszik, mint amit eredetileg néztünk, de mégiscsak fekete (kislányunk lesz) ...


2019. jún. 7. 14:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is hasonló a szín repertoárom öltözködésileg, néha nagyon halvány szürkéslilát is hordok vagy taupe színt.


Szerintem ez a babakocsi gyönyörű.

2019. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, hol a probléma. Nagyon szép babakocsi, kislánynak kifejezetten. :)
2019. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
45%
A gyereknek is meglesz majd a "wow érzés", mikor nyáron hozzáér a bőréhez a felforrósodott fekete textil. :/ Ha veszel mellé nyárra egy világosat, úgy oké, de ez konkrétan meg is égetheti a baba bőrét, úgy fel tud melegedni. Minden sötét szín rettentően szívja a meleget. Ha teszel is bele a baba mögé/alá valami fehéret, akkor is melegebb lesz neki egy sötét kocsiban, mint egy világosban, mert a kocsi többi része fel fog forrósodni.
2019. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Pont a múltkor láttam élőben ezta kocsit, gyönyörű volt. Mondtam is magamban, hogy ha most kellene vennem, ilyet vennék a lányomnak. Egyébként most hófehér van barna csipke diszítéssel.
2019. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%

Amugy tényleg wow.....tapasztaltkét 1-1 észrevétel:

-valóban nagyon forró tud lenni nyáron a textil,erre gondolj,a sportrésznél nekem annyi fura főleg mikor olyan képet néztem ahol vizszintere döntik hogy oldalt semmi vdelem nincs,azt kissé hiányolom.

-hamar fakulhat is,nem ismerem az anyagot



Esetleg ez a típus más neked tetsző színben nincs?

2019. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Kékben, és szürkében van még... A kéket nem szeretem, mint színt. A fiam mostani babakocsija meg szürke, így olyasmi színt újra nem akarnék venni. A nyarakat amúgy nem igazán töltjük Magyarországon, így arra van egy könnyebb, "utazós" babakocsink. De őszi születésű lesz a lányunk, így a meleg nem lesz az ellenségünk egy ideig. :)
2019. jún. 7. 14:56
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kislánytól színes lesz ☺️
2019. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Cybex Priam gondolom, nem néztem meg a linket. Ilyenünk van csak nem rosegold hanem króm vázzal és fekete huzattal, kislányunk van. Soha nem éreztem azt, hogy nem illene hozzá és eddig egyetlen egyszer nézték fiúnak a kocsi színe miatt (pedig rózsaszín takaró volt a gyereken 😂) de a rosegold váz eleve csajosabb. Szép és elegáns kocsi, ráadásul bármilyen ruhát felveszel nem lesz bohóc effekt. A halványlila gondolom a Stokke xplory volt, azt felejtsd el, az egy fos. A Priamet nem lehet nem imádni, csodálatos és luxusminőségű, csak ajánlani tudom. A szépsége csak egy plusz pont.
2019. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

"-hamar fakulhat is,nem ismerem az anyagot"


Ez nem fog, upf50 védelemmel ellátott. Pont ezért a kupola alatt sem lesz melegebb, mint más kocsi.


Feketét én nem vennék, de nem azért mert kislány, csak nem szeretem.

Sötétkék cybex-ünk viszont volt kislányommal.

2019. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feketes zoldes volt a babakocsim. Minket pont nem ez erdekelt hogy csilli villi legyen a kislanyomnak nem is vagyunk azok a tupusok akik csak rozsaszinbe oltoztetik. 2babonal meg kekes baranyos lesz a babakocsi ugyszinten kislanynak.
2019. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!