Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fekete babakocsit kislánynak?...

Fekete babakocsit kislánynak? Ha az lenne a "szerelem babakocsi", megvennétek?

Figyelt kérdés

Eddig egy halvány levendulaszínű babakocsit akartam venni, mikor mentünk volna kipróbálni a boltba, akkor láttuk meg ezt. Egyből megvolt az a "wow érzés", az a babakocsi olyan, mintha nekem lett vona kitalálva. Nagyon tetszik, viszont teljesen fekete, egyedül a váz, és a tolókar már színű (rosegold, amit szintén imádok).


Viaskodok magammal, mert jobban tetszik, mint amit eredetileg néztünk, de mégiscsak fekete (kislányunk lesz) ...


2019. jún. 7. 14:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Silver Cross - unk volt, nagyon szerettem. Pedig a vaza is fekete volt , csak a tolokar ezust.
2019. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nézz szét külföldi oldalakon is ha nem szeretnél feketét, van tobb szín opcio is :))


[link]

2019. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jobb link

[link]

2019. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Na egy utolsó, itt ha le tekersz van tok egyedi mintás is 😃


[link]

2019. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon trendi a babakocsi amit linkeltél😍

Meg értem miért írtad, hogy szerelem első látásra

Én ezt választanám a helyedben!

2019. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi itt a problema. Szerintem szép. De még ha másnak nem tetszik, mert biztos sokaknak nem fog, mert hogy kisfiúnak kék, lánynak rózsaszín alapon, akkor sem foglalkoznék vele. Amúgy meg a gyerek 2 év múlva nem fogja használni, meg amúgy sem érdekli, akár tolhatnád szivárvány színűben is, tökmindegy. Érted, mit mondok. Szard le és vedd meg, nincs ezzel semmi baj. Amúgy is részben a te igényeid alapján kell választanod.
2019. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű babakocsi, nyugodtan vedd meg!
2019. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A fiamnal nekünk is fekete volt, ezt vettük volna ha kislány is. Most is fiú lesz, de a változatosak kedvéért szürke lesz. Ez az új cybex nagyon szép, a hordozonk az ez lesz:) a takaró, kiegészítők és a baba feldobja. Na meg a rose gold:)
2019. jún. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Nyáron nagyon csúnyán kiszívja a nap és szerintem a babának sem jó, mert nagyon "szívja" a meleget, ezért nem vennék, amúgy unisex szín...
2019. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Előző . ezt a babakocsit nem szívja ki a nap mint ahogy a mi fekete Silver Cross- unkat sem, ezek felsőkategóriás babakocsik , UV védelemmel ellátva.
2019. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!