Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes olyan sportbabakocsit...

Érdemes olyan sportbabakocsit venni, amit mindkét irányba lehet tolni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vagy a tolókar vagy az ülés állítható úgy, hogy mindkét irányba nézhet a baba. Mennyivel előnyösebb? Én elsősorban ilyent keresek, mert szeretem, ha rálátok a babára, de az is jó, ha ő is jobban nézelődhet. Csak sajnos kevés ilyen jellegű babakocsi van. Főleg olyanok véleményét, tapasztalatát kérném, akiknek csak egy irányba használható babakocsija van.

#sport #babakocsi #két irány
2019. jún. 9. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Amikor már a sport részbe bekerülnek , akkor már nem az anyjukat akarják nézni hanem a tájat, felesleges.
2019. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 4 hónapos is? Már kezdjük kinőni a mózest és azért nézegetek sport babakocsit, természetesen olyant, amit vízszintesen is lehet használni.
2019. jún. 9. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
13 hónapos a gyerek és még mindig van, hogy magunk felé fordítjuk az ülést. Utálja pl ha jön a szél az arcába, ilyenkor megfordítjuk. Van, hogy egyszerűen csak szeretne látni minket és megnyugszik ha magunk felé fordítjuk. Persze lehet ilyeneken spórolni de inkább lekapom az ülést séta közben és megfordítom mintsemhogy hazamenjünk mert ordít a gyerek a számára kényelmetlen szituációban. Láttam már anyukáb aki húzta a kocsit maga után mint valami taligát mert úgy fújt a szél de gondolom az ülést nem lehetett megfordítani, röhejes látvány volt...
2019. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen kicsinek persze. Lányom 1,5 éves koráig legszívesebben felém fordítva utazott. Akkor vettünk neki könnyebb kocsit, azt már nem lehetett forgatni. Idő volt, míg megszokta, de utána már tetszett neki. Akkorra érett meg rá.
2019. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Kimondottan szerettem a miénket anno. Ha fújt a szél, vagy nyűgös volt magamfele tudtam fordítani és maris jobb volt a helyzet.
2019. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
4 hónapost nem tesz az ember sportkocsiba, mert nem tud ülni.
2019. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, mi Joie Chrome deluxe babakocsit vettünk a régi 3 az 1-ben helyett. Az ülést mind2 irányba rá lehettenni.
2019. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!