Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés
Kriszitna27 nevű felhasználó kérdése:

Melyik gyerekülést vegyem? Espiro kappa vagy Chicco youniverse?

2,5 éves gyerkőcömnek szeretnék gyerekülést venni. Most 14 kg, kicsit gyenge, tehát mindenképpen belső öveset és 9-36 kg közöttit, lényeg hogy jól dönthető legyen mert sokszor alszik az autóban. Nem tudom a fentiek közül melyik dönthető jobban, mert sehol nem találtam egyiket sem, hogy kipróbáljam, sajnos közelbe nem is lehet hasonlókat kapni. Másik márka is szóba jöhet de ahogy a videokat néztem nem elég döntehtők, ja és max. 50 e ft-ig gondoltam!

Keress kérdéseket hasonló témákban: ülés, autó, Espiro, Kappa, Chicco, youniverse, biztonság, utazás, baba, gyerek

jún. 10. 14:41  Privát üzenet  

A válasz
igen

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 10. 15:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak a chicco babakocsibòl van, amiben van testvèrfellèpő?
Melyik az a babakocsi amelyiknel a kettő tolòkart eggyè lehet àtalakìtani a chicco-n kìvül?
CHICCO Trio Enjoy Fun Complete vagy cam combi family? Akinek van megosztanà tapasztalatàt?
Chicco Urban babakocsiról vélemény, tapasztalat?
Espiro Magic 4 vagy Chicco simplicity?
Chicco Trio S3 és Espiro Vector Air 3:1 babakocsi? Tapasztalatok, vélemények? Előny, hátrány?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!