Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chicco easy fit hordozót...

Chicco easy fit hordozót mikortól lenne jó használni?

Figyelt kérdés

[link]


A leírás szerint születéstől használható, de azt azért korainak gondoltam... most 1 hónapos a babánk. Mikortól lehet/érdemes használni?


2019. jún. 11. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak ennél egészségesebb, más kialakítású hordozók, amelyek valóban újszülött kortól használhatóak. Szerintem keress egy hordozós klubbot, próbálgasd melyik kényelmes neked meg a babának is.
2019. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Babahordozás kérdések és válaszok csoportot ajánlom.
2019. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt semmikortol!!!
2019. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt semmikortol!!!


Szovott, rugalmas vagy karikás kendőt hasznalharsz nyugodtan

2019. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, én a kendővel nem tudok bánni, nem nekem való.

Valamint nem feltétlen akarom most újszülöttként hordozni, bőven elég a babakocsi még, csak érdeklődöm hogy később kb. mikortól tudnám ezt a hordozót használni, 4 hónap, 6 hónap, egy év?

A semmikortól azért nem gondolnám, ennél sokkal szarabb kialakítású kenguruk voltak amikor a testvéreim születtek és semmi bajuk nem lett, nem gondolom hogy ennek a max heti 1-2 alkalmas használatával meggyilkolnám a gyerekemet...

2019. jún. 11. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a hordozó nem jó! Sem most sem fel éves sem két éves gyereknek.


Valóban vannak rosszabbak is. Nyilván nem gyilkolod meg a gyereked vele akkor sem ha minden nap óráját használod, de károsodhatnak az izuletei. Egy esetleges probléma esetén el tudnál számolni a lelkiismereteddel? Plusz kényelmetlen a hordozónak és a hordozottnak is egy bizonyos súly fölött mindenképp.


Sokan nem szeretik a kendőt, egy 4 hónapos babának jó lehet már a mei tai, kis kompromisszummal (mindenkepp lényegesen kevesebbel, mint egy kenguru) egy csattos hordozó is.

2019. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem csatos hordozó? Attól hogy kenguru a gyári neve még csatosnak tűnik. Az M forma is meglenne úgy látom. Nem kötekedni akarok, csak kérdezek, hogy én is értsem.
2019. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy csatos hordozó, a boltban akként árulták, a dobozon is az van. Valamiért ez az oldal írja kengurunak.

Jó hát ha szerintetek ennyire rossz akkor nem használom, de kendőt sem fogok....csak nem értem miért írják rá a dobozára akkor, hogy orvosok által bevizsgált, jó a csípőnek ,stb....

2019. jún. 12. 07:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Csatos hordozó ként keress rá, valami ilyesmi jó lenne nektek, későbbtől ahogy írtad (totyogó kortól)

[link]

2019. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha már a chicco, akkor maradva az oldalán ezek ezerszer jobbak:

[link]

[link]


Én csak egy hordoós anyuka vagyok, de ezekbe beletenném a gyerekemet ellenben az általad linkelttel. Mondjuk úgy valóban 4-5-6 hónapos kortól.


De azért elsősorban nem ezeket választanám, csak hát maradtam azon az oldalon, ahol te keresgéltél.

2019. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!