Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülöttnek multifunkciós...

Újszülöttnek multifunkciós babakocsi a célszerű? Vagy?

Figyelt kérdés

Tetszenek a multifunkciós babakocsik már néztünk is párat amik brutálisan jók, jól rugóznak, Kerekei "nagyok" rosszabb járdákon tuti elmegy gond nélkül stb stb.


DE bazi nagyok :(


Nem létezik olyan babakocsi ami közepes és tökéletes rossz járdákon is és nem dög nehéz és széles??

Max 170e Ft a keret rá


Ha valaki talált vagy tud ilyet kérem írjon 😊



2019. jún. 11. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik travel system kompatibilis kocsiból lehet "multifunkcionálist" alkotni, csak külön kell megvenned a részeit. Azok között találhatsz könnyebbet.

Pl: cybex balios

2019. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem nézegetni ezeket, de komolyan nem értem, kinek és milyen célra tervezik ezeket a batár nagy babakocsikat.


Mindenesetre én arra jutottam. Hogy veszek majd egy könnyű sportkocsit később, addig meg kendőzünk, mert ezerszer praktikusabb.

2019. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3in1ben babakocsink van igaz nagy de a kerekei miatt és a teleszkopos rugozás miatt nagyon szeretem könnyen lehet irányítani mi 4hónapos korig használtuk a mózest ugy kicsit nehéz volt a babakocsi de nem nagyon én is azt hittem hogy majd nehéz lesz ha már a sport rész lesz fent mivel a baba is már ugye akkorra nem 3kg de örömömre meglepett hogy milyen könnyű sport résszel sokkal könnyebb mint mózessel..
2019. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen fajta van nektek?
2019. jún. 20. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:
3as válaszoló vagyok Gallardo Baby Firkon van nekünk :)
2019. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!