Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kislányom öt hónapos, elfordul...

Kislányom öt hónapos, elfordul már oldalra. Hasznàlhatjuk még a mózest?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem, hogy biztonsàgos ez így még, vagy jobb lenne már a sport részbe tennem? Szeret babakocsiban lenni, de olyan félelmetes látvàny ahogy izeg-mozog meg kalimpál. Elvileg ugye hat hónapig ajánljàk a mózest.
2019. jún. 13. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne használhatnátok? Meg mi a félelmetes? 😄 Ülni tudásig jobb a mózes egyébként.
2019. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, attól fèlek, hogy kiesik. Addig ficànkol, amíg egészen lecsúszik benne, és kilóg a làba!😁 Lehet, hogy túlgondolom és nem baj, jó ez így...
2019. jún. 13. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hónapos korig ajánlott a mózes. Ennek ellenére mi 4 hónaposan áttettük sportba. Ugyan, még nem nőtte ki, de már nem olyan kényelmes. Forgolódni csak most kezd, nem az miatt váltottunk, hanem inkább mert talán kicsit szellősebb és jobban kilát belőle. Eredetileg mi is várni akartunk fél éves korig, de így alakult. Szerintem még maradhat a mózesben, de ha biztonságosabbnak tartod, válhatsz. Az az egy hónap szerintem nem oszt, nem szoroz.
2019. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!