Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák, apukák, nektek...

Anyukák, apukák, nektek melyik babakocsi jött be?

Figyelt kérdés
Mindenképp multifunkcióst szeretnék, bolygó kerekekkel. Főleg városi használatra, de bírja a terepet is. Nem horror áron. Én a Kunert Silver és Lavado kocsikba szerettem bele, de na nagyon tetszik a Gallardo, ês az ilyen gömbölyűbb formájúak. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nagyon szépen köszönöm
2019. jún. 15. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Retrus Panda, ingyen volt.
2019. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Britax Römer. Használtan vettük, nagyon szuper járgány.
2019. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peg Perego Book Plus, nagyon bevált, könnyű tolni, kanyarodni vele, jó nagy pakoló kosara van, az autós hordozó törésteszten kiváló eredményt ért el, a sportrész is kényelmes, hatalmas kupolája van. Fővárosban használjuk, egyedüli hátrány, hogy mózessel+gyerekkel nehéz volt, de a lengyel dömperek még ennél is nehezebbek.
2019. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsővel quinny buzz volt, Mózes, hordozó, sport ülés. Jól tolható, kényelmes, könnyű kinyitni, mosni a huza levehető, szuper kocsi. A mozest aig használtuk, inkább a hordozót, majd a sport részt.

Második babának quinny senzz. Ez kisebb volt, azért kellett, könnyebben beferjunk a kocsiba. Mozest itt is alig használtuk, inkább a hordozót, Budapesten nem tudtam a kertben mozesbenn kint altatni a gyerekeket a friss levegőn, panel, egyszerűbb volt a hordozoban levinni, ott atraknia kocsiba, váz be a csomagtartóba. Vagy ha nagyértékű mentünk az oviba, a hordozoban fel tudtam vinni a csoportba a picit, nem kellett lent hagyni, boltba is úgy szaladtunk le. Városban nem sétalrunk órákat a mozesben. 1-3 hónapos koráig párszor használtuk, majd hordozó, 5 hónaposan már a sport rész, vagy hordozó. 8 hos korában lecseréltem quinny zapp xtra kocsira a quinny senzz kocsit.

Kicsi, könnyen irányítható. A harmadiknál most csak a quinny zapp xtra lesz hordozoval, majd a sport rész 5-6 honaposan. Nekem nem kell mégegyszer hatalmas nagy babakocsi, amivel sok kos közétbe be se férünk, tömegre alig bírja az ember feltenni, lépcsőn cipelni...

2019. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!