Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha most sem megy, kesobb se fog?

Ha most sem megy, kesobb se fog?

Figyelt kérdés

Hordozo kendoben nem tudom felkotni hatra a babamat. 2 verziot is probaltam, hordozo tanacsado is probalt segiteni. Egyedul nem megy. Mar 1 honapja szemezgetek a kendovel. Kb 20x probaltam itthon video alapjan is magamra kotni. A technika megvan, de ahogy huzni kellene egyszeruen kicsuszik a laba, utana a keze van kinn. Nagyon turelmes, mikor a vegen szenvedek, hogy hatra teszem akkor nyuszog...

Lehet nekem ez nem valo. Mennyi ido mig rendesen magamra tudom kotni onalloan? Vagy hagyjam mar meg kellett volna tanulni.


2019. jún. 19. 12:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Masmak mennyi ido volt mig megtanulta?
2019. jún. 19. 12:41
 2/20 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem, ha nem megy a kendö kötése, akkor próbálj meg egy jó minöségü kengurut.


Èn eleve azt gondolom a kendö most csak úgy tök menö, de a kenguru is pont olyan jó, csak egyszerübb felkötni.

2019. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

A kenguru szar!!!


Ha nem megy a kendo tanacsado segítségével sem és a babad már ott tart mizgasfejlodesben mei tait vagy csatos hordozót próbálj.

2019. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom szövött kendőd van-e, de rugalmast könnyebb megkötni.

A Liliputinak van Lilitai nevű hordozója ami félig megkötős, mint egy mei tai és 1,5 hónapos kortól ajánlják.

2019. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
En csatosban (Emeibaby) tettem eloszor hatra, kendoben csak 1,5 evesen, addigra lett benne gyakorlatom.
2019. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Én egyébként plüss állattal gyakoroltam még születése előtt, utána vele egy hét alatt azért bőven belerázódtunk.
2019. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kendo parti vagyok.

Csatosban nem erzem rendesen, hogy jo taetasban lenne. Mei tait elvileg nem szabad hasznali, mig nem tud ulni.

Kenguruban tilos. Konkretan a mellkasa elall az en mellkasomtol, osszegornyed benne.

2019. jún. 19. 13:07
 8/20 A kérdező kommentje:
A rugalmas nem elore lehet csak? Mar 5 honapos a babam.
2019. jún. 19. 13:07
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Laikusok a csatos hordozót is kengurunak hívják


Nekem a 1. Kötés már szupi lett,



de csatosban kényelmesebb háton.

Már gyakran van igénye lejönni( 1 éves), sokkal könnyebb ( Manducám van)

A gond h úgy néz ki jön a tesó, nyomni fogja a hasamat...

2019. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hàt én az 5 hónaposomat csak így egyik napról másikra nem tudtam volna magamra körözni, mert nem ahhoz szokott hozzá.
2019. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!