Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Coletto, Bebetto vagy Gallardo...

Coletto, Bebetto vagy Gallardo babakocsit választanátok? 2in1 van a Bebettonál, többi 3in1 ha jól néztem.

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy colettom, egyszerű sétákhoz nagyon szeretem. De ha tömegközlekednem kéne, akkor utálnám, mert dög nehéz és sok helyet foglal. Bevásárlásoknál is pont a nagysága volt zavaró. Én beszereztem egy kisebbet, könnyebbet is (az gracco, nem tudom jól írom-e). Ez pici, egy kézzel összecsukható, és baromi könnyű. Villám gyorsan ki-be teszem a vázat a csomagtartóból. Ezzel sokkal jobb vásárolni, ez egyébként 2in1.

A colettot még egy szempontból megbántam, hogy nagyon fapados az autós hordozó része. A másiké kényelmesebb és biztonságosabb is. De amúgy ha csak sétálgatni fogsz vele, nagy tereken akkor elég jó, mert tágas. A mózes részét mi sokáig ki tudtuk használni a nagysága miatt.

Sajnos annak idején belezúgtam a colettoba, így nem jártam eléggé körül a témát. Ha lesz második gyerek, már okosabb leszek.


A másik kettőt nem ismerem, így azokról nem tudok mit mondani. Remélem azért segítettem.

2019. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Bebettot vettem, mivel nagy a mózese és a sportrésze, nem kagylós, egy kézzel tolható, magas, jól rugózik, azt mondják megbízható és jól néz ki. A kocsiba is befér, buszozni ritkán szoktam, lépcsőn se viszem.

Hordozót nem vettem hozzá, megmaradt az első gyerektől, állítólag az nem túl jó, kicsi, nem kényelmes. Meg a töréstesztről sincs infóm.

2019. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

2-es te pontosan melyik típust vetted?

Én is nagyon ritkán járok buszozni akkor is csak helyijárattal.

Lépcsőzni nem kell van lift :)

2019. jún. 21. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy Coletto Austin 3 volt, én nagyon szerettem, bár tény és való elég nehéz. De utaztam vele buszon is, persze csak alacsony padlóson, simán felfért. Nálam két gyereket szolgált is, makulátlan állapotban adtam tovább a kolléganőmnek, ahol szintén két gyerek használta és el is tudta adni utána.

[link]

2019. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, Nico Plust vettem, augusztusban jön a belevaló.

Az első gyereknek mózeses kocsi egy kölcsön Bby Grip and go volt, jóval fapadosabb, akkor még esernyős kellett, mert máshol laktunk. Az egy olcsóbb lengyel kocsi, nem volt tulajdonképpen bajom vele, a Bebetto középmezőny lengyel darab, jóval minőségibb.

Van egy ABC Design sportom, a Bebetton több funkció van és úgy néz ki jobb tolni, de még csak próbakörön voltunk a 3 évessel.

2019. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nézted ezeket esetleg személyesen is?

A sportrészük érdekelne h teljesen vízszintesig dönthető e?! :)

2019. jún. 22. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!