Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egymás előtti vagy egymás...

Csonka.001 kérdése:

Egymás előtti vagy egymás melletti iker babakocsit érdemes venni? Szerintettek melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
színe mien legyen piros vagy szürke.. mindkét gyerkőc kislány!

2019. jún. 24. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Bugaboo donkey kocsink van, egymás melletti. Nagyon szeretem. Azért választottunk egymás mellettit, mert az egymás mögötti túl hosszúnak éreztem. Illetve erre lehet testverfellepot tenni. A mienk nem egy túl széles kocsi, könnyen irányítható, eddig mindenhova befertem vele. Sajnos borzasztó drága.


Nekem a szürke nagyon unalmas szín, úgyhogy én pirosat választanék. A mienk citromsárga és számomra gyönyörű.

2019. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
MiLYen színű: én nem vennék pirosat,mert szerintem nem szép és ha nem jó minőségű a huzat, a Nap pillanatok alatt pocsékra fakítja. Egymás mellettit vennék,hogy a gyerekek lássák egymást és tudjanak egymással bizgerélődni :). A kislányomnak fekete, bézs és grafitszürke babakaocsijai vannak,voltak. Mindenhez illenek,elegánsak,nem rikító csicsásak.
2019. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számít méret, akkor egymás mellettit vettünk volna, viszont nálunk a faluban azzal nem férnék be a boltba, a postára, de még a védőnőhöz sem. Egymás mögötti van, ezzel mindenhova be tudok menni velük.
2019. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem ikrek, hanem kis korkülönbség miatt vettem egy egymás utáni babakocsit. Nekem alapból jobban tetszett az egymás utáni, mivel akkora széltében mint egy egy személyes. Én Baby jogger city selectet vettem, nagyon megvagyok vele elégedve. Alig nagyobb mint egy egy személyes babakocsi.
2019. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En kiprobaltam mindkettot, nekem az egymas elotti szornyu volt, olyan mintha egy csuklos buszt tolnek. Baromira nem ereztem magam komfortosan vele. Pedig mindenki ezt ajanlotta, mert az egymas mellettivel majd sehova nem ferek be. Valoban sok egymas melletti annyira szeles, hogy gyakrolatilag hasznalhatatlan, pl Bugaboo donkey... nem is ertem azt, aki megtervezte. De aztan vegul a Montain buggy lett a befuto, tokeletes. Raadasul nekem az is bajom volt az egymas elottivel, hogy a letobb kicsit lepcsozetesen van kialakitva es nagyon zavart, hogy igy az egyik babara nem latnek ra teljesen, plussz, ha bizonyos esetekben az egyik gyerek nem latna semmit, csak a tesojanak az uleset.

Szoval en az egymas mellettire szavazok es a Montain buggy duet-et ajanlom. Nekunk nagyon bevalt

2019. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mointain buggy duett ket centivel keskenyebb, mint a bugaboo donkey... azért ez szerintem nem az a különbség, amitől az utóbbi használhatatlanul széles.
2019. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a szelessege miatt nem tetszett, sok mas dolog is volt. De nyilvan mkndenkinek mas a fontos es mas valik be. Nekem a montain buggy elso pillanattol kezdve jobb volt, mint a bugaboo, pedig en ugy mentem babakocsit venni, hogy engem aztan senki nem tud lebeszelni a bugaboo-rol. Es megis, sajat magamat beszeltem le. Szoval en csak leirtam, hogy nekem mi valt be :)
2019. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Félreértettél, nem gondolom, hogy mindenkinek ugyanaz a kocsi a legjobb!!! Én pl ABC design zoomot akartam mindenképp és lett belőle bugaboo, pedig így voltam vele, hogy hülye aki több, mint 600.000 forintot ad egy kocsiert.


Csak arra írtam, hogy az sem egy széles kocsi. Egymás mellettinel szerintem fontos, hogy a kerekek a kocsi alatt legyenek, különben nem biztos, hogy lehet vele közlekedni kényelmesen.


Nekem amúgy a mountain buggy is tetszett, mert különlegesnek tartottam a kockákat.


Illetve szetintem fontos az is, hogy érdemes kipróbálni a boltban, mert nem minden kocsi kényelmes mindenkinek .

2019. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!