Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rendelt már valaki babakocsit...

Rendelt már valaki babakocsit Aliexpress-rol?

Figyelt kérdés
Vélemények? Mire figyeljek? Adó van ha az USAba szállíthatnám?
2019. jún. 26. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Babakocsit ugyan még nem, de más dolgokat rendszeresen vásárolok. Csak Eu határon belül nincs adó és áfa rajta. De legtöbbszőr próbálják úgy feladni hogy adómentes legyen, csak ugye szúrópróba szerűen ellenőrzik és ha nincs szerencséd akkor pont a tiéd akad fent (jártam már így). Na onnantól a súly és hazai áfa+vám miatt ugyanott vagy mintha itthon vennél egy babakocsit.

Én néhány pólóval akadtam fent a vámon egyszer, mégegyszer rájött a termék ára kb + mire értesítettek az alapján egy hete már náluk volt így a teljes heti tárolást is ki kellett fizetnem...

2019. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!