Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van, aki hordozó eszközben...

Van, aki hordozó eszközben szokott sétálni babájával?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem feléjük. Nem kényelmetlen így sétálgatni? Mi van, ha megéhezik, megszomjazik a babátok? Vagy csupán kényelmetlenné válik neki, nézelődni akar? Vagy süt a nap, esetleg elered az eső? És milyen táskát visztek magatokkal?

#séta #hordozó eszköz
2019. júl. 1. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő hordozó kiválasztása esetén nem kényelmetlen egyikünknek sem, ha megszomjazik meg tudom kínálni az itatójábol oldalról és úgy nem megyek vele sétálni, hogy időközben megéhezne. Tud nézelődni, szokott is simán elnéz oldalra. Nyári sapka karimája pont eleget árnyékol esőben pedig a hordoznak van egy "el bújtatója" ez váll részhez felakasztható így védi mint egy kapucni illetve ha olyan az idő hordozós kabáton van rendes kapucni a babának is. Hátizsákot használok.
2019. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hordoztam, most két éves, méha még a hátamra veszem.

Nem volt kényelmetlen. Kendőben lehet szoptatni, csatosban pedig amit a kezébe adtam azt meg tudta enni. Inni is simán tud. A hátamon jobban tud nézelődni, de amíg elöl hordoztam nagyrészt aludt a sétál alatt.

Esőben az esernyőm őt is védi, nap ellen napsapkát adok rá. Hordtam hátizsákot és válltáskát is. Ha a hátamon van a baba, előre veszem fel a hátizsákot.

2019. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!