Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire fontos az elektromos...

Mennyire fontos az elektromos babahintánál, hogy hordozható legyen? Mindig kiveszed, ha elaludt es átmész egy másik szobába?

Figyelt kérdés
Elektromos babahinta kérdés! Első babám lesz, nincs tapasztalatom. Elektromos babahinta vásárlás előtt állok, úgy látom, hogy nagyon kevés van, ami hordozható felül, ahol a játékok lógnak, csak amolyan dísz. Fura, nekem egyértelmű lenne, hogy ott tudom hordozni, ha elaludt, vagy ilyesmi, de nem.

#Elektromos babahinta #elektromos bababölcső #babahinta hordozható
2019. júl. 15. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem altattam soha a babahintában. Ha láttam hogy mindjárt elalszik átraktam a kiságyába. Egyébként pedig ha át akartam rakni akkor vittem az egész hintát, nem volt nehéz súlya.
2019. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feleslwges magaddal vinni hintástúl a babát! A kiságyat sem viszed magaddal ha kiméaza szobából! Nekünk volt olyan kis hintámk is mint a hordozó, de volt nagy állványos Fisher Prince rainforest. Na a nagy álványos sokkal jobb!! Több funkciós, nem csak előre hátra, hanem oldalra is ringatja, mintha az öledbe lenne. Dönthető, etetőszék helyett is szuper, mert kellő magas.
2019. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!