Fiúnak piros babakocsi?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy nagyon jó babakocsit de már sajnos piros színbe van csak. Fiúnak vennétek pirosat ?
2019. júl. 16. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Én se lánynak se fiúnak nem vennék pirosat.

Más meg bármelyik neműnek megveszi.

ízlés kérdése..

2019. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A piros teljesen uniszex
2019. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Rózsaszinen kivűl szerintem bármelyik szin lehet fiús.

2019. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a funkciót nézem nem a színét, szóval igen. De h a színét nézném akkor is megvenném fiúnak is.
2019. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten pirosat szerettem volna a fiamnak, de a párom leszavazta, így összhangúan lett egy szép kék. Nekem nagyon tetszik a piros, és uniszex is, ha esetleg terveztek még kistesót, viszont mégsem olyan unalmas, mint a sok fekete, szürke kocsi.
2019. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A piros uniszex. Az más kérdés, hogy az elsőhöz hasonlóan én sem vennék, mert egyszerűen nem szeretem a pirosat semmiben. De pl a lányomnak most cseréltük le nemrég a babakocsiját, türkiz-szürkére, engem nem zavar, hogy nem rózsaszín :)
2019. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi pirosat vettünk a fiunknak. Direkt, az tetszett. Ferjemnek mindig a piros szín volt a kedvence, de a szülei nem engedtek, mert “az nem elég fiús”.
2019. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A ferrari is piros. 😁 Mi második babakocsinak (esernyő méretre csukható, ezt tartjuk az autóban) pirosat vettünk a lányunknak és a fiúnknak is teljesen jó. A "fő" babakocsi szürke.
2019. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ugyan a lányunk érkezett előbb, így neki vettük a piros-fekete kocsinkat, de most az öccsét is szívesen tologatom benne.

Annyi hogy jó minőségű anyagból legyen (uv álló), hogy ne fakuljon rózsaszínre.

2019. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szürkét választottam a kislányomnak piros mintával, tök uniszex. Pont azért lett ez, mert majd szeretnénk tesót és ez jó lenne akkor is, ha öcsi születik esetleg. Én amúgy telibe pirosat nem valasztanék, nekem az egy "agresszív" szín, csak díszítésként/kiegészítőkben szeretem. De ez tök szubjektív, ez az én ízlésem, a tiétek meg minden bizonnyal tök más, és ez így van jól :) Bátran válasszátok, nem lányos, sőt, sokkal vagányabb, mint egy hagyományos kék.
2019. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!