Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyáron már megveszitek a téli...

Nyáron már megveszitek a téli ruhákat? Esetleg jövő nyárra leárazva? Méretet hogy saccoljátok meg? Percentilis görbe alapján?

Figyelt kérdés
Használtan vennék télieket, de pl. tök jó leárazások vannak nyári ruhákból is, azt megvenni viszont totál rizikós.

2019. aug. 4. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem előre. Njd a szezonban, amikor látom mekkora kell
2019. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Sosem veszek ennyire előre, a fiaim extra gyorsan nőnek.
2019. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En szoktam elore vasarolni mert leginkabb kulfoldrol rendelek a kislanyomnak rucikat ott mindig direkt 1-2szammal nagyobbat rendelek. Jelenleg 120cm kornyeken van a lanyom (6,5 eves) igy inkabb 128as mereteket rendelek neki vagy ha evszamban van megadva 8evesre valot. Direkt rendelek neki nagyobbat mert van mikor 2honap mire megjon. Juliusban es augusztusban szoktam a teli rucikat megrendelni. Illetve marcius aprilisban a nyariakat ha kell.volt mar olyan rucija amit 3evig hordott mert nagyobb volt a meret mint ami bele volt irva. Cipoi is vannak kintrol.
2019. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a gyerek. Szezonálist 2 év alattinak nem nagyon vennék. A kisfiam 5 hónapos. Neki csak rövid body-kat, pólókat merek venni nagyon előre. Overált, télikabátot rizikós. Bár az overált most pont megkockáztattam, mivel 2000-ért találtam új, márkásat. Legfeljebb eladom.

A majdnem 4 éves nagyobbnak már bátrabban vásárolok. Nyári ruhát is és téli kabátot is. Eddig bejött. Cipőt viszont nem vennék sosem így.

2019. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az én babám még csak 67 cm, így a 74 és 80-as méret között hezitálok télre. Persze az is igaz, hogy márkafüggő.
2019. aug. 4. 09:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és én is pont overált néztem nagyon akciósan, szintén 5 hónapos fiúnak. Csak érdekesség képpen, most rápróbáltam az 56-ost, és szűken még belefért.
2019. aug. 4. 09:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Babáknak semmiképp sem ,mert lehet hogy túl nagy lesz ,még rá vagy már túl kicsi .lányom aki már 9 éves neki veszek 1-2 olyan ruhát ami következő nyára lesz jó ,de teljesen márka,ruha méret függö ,no meg ha sokat mosoda össze is megy minden ruha kicsit.
2019. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 80-as biztos túlzás (kivéve ha pl: pepco vagy más összevissza számozó márka). Azért ennyire nem nőnek már extra gyorsan.
2019. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csinalok ilyet mert nem tudni mekkora kell neki.

Telen is lesz akcios

2019. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem vásároltam előre. Nincs is értelme. A fejlődési görbe alapján sincs értelme, ugyanis mindegy gyerek máshogy fejlődik. Az én fiam mindig a korabeli átlaghoz nagyobb ruhát hordott, de volt, hogy gyorsabb fejlődési ütem volt, volt, hogy kevésbé volt gyors a növekedési ütem.
2019. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!