Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Decemberi babának rövid vagy...

Decemberi babának rövid vagy hosszú újjú body-t vegyek inkább?

Figyelt kérdés

És sima vagy plüss rugit?

A házban 20-21 fok lesz.


2019. aug. 16. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szerettem soha a hosszú ujjú bodyt. (Három gyerek: kettő novemberi, egy januári). Nálunk 21-21,5 fok van télen. Újszülött korban (is) rövid ujjú bodyt aláöltözetnek használtam, erre jött a plüss rugi, vagy a nadrág+pulcsi. A hosszú ujjú bodyra nehéz még egy réteget adni, önmagában meg nagyon kevés 20-21 fokban egy fekvő babára. (Meg mondjuk bármilyen kisgyerekre.) Mi télen-nyáron rövid ujjú bodyt használunk. Nyáron önmagában, télen, tavasszal meg hosszú ujjú póló, vagy vastag pulcsi alá - időjárástól függően.
2019. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Rovid body + hosszu rugi

Serahiz plusst adtam, otthonra sima anyagu rugikat, max betakartam, meg volt az elejen kissapija is.


En a hosszu bodyra nem tudtam feleroszakolni a hosszu rugikat 😅

2019. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sétához**
2019. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rövid body hosszú pamut rugival.
2019. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. aug. 16. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is. 2 szorosabb hosszú ujjút nehéz egymásra adni. Akkor meg már jobb ha a rugi a hosszú.

De van ujjatlan rugi, ahhoz meg hosszú body jó.

2019. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi fok van télen és én még idén is fogok adni a fiamra rövid ujjú bodyt minden alá, sőt a trikósat talán még jobban szeretem. Arra mehet hosszú ujjú body, hosszú újjú póló vagy pulóver is. Illetve míg nagyon pici volt (2-3 hónapos koráig) addig rugdalózóban volt éjjel-nappal. Télen még most is abban alszik, 2 éves lesz.
2019. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En szeretem a hosszú ujjú bodyt is, ha nem elég, adok ra meg egy pólót , tok mindegy hogy a body vagy a póló a hosszú ujjú :)
2019. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez is igaz :)
2019. aug. 16. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Én így szoktam ha rövid bady akkor hosszú ujjú rugi ha hosszú ujjú bady akkor rövid ujjú rugi..az hogy plüss vagy pamut igazából szerintem amelyik neked szimpatikussabb de a pamut bentre jobb szerintem.
2019. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!