Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi értelme egy újszülöttnek...

Mi értelme egy újszülöttnek 30-50 ezres ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Szomszédomék el vannak engedve anyagilag, de szerintem ez a butaságra nem válasz. 30-50 ezres ruhákat vettek az újszülött gyerekeüknek. Az én gyerekem mikor újszülött volt, bőven tökéletes volt neki a turis jó minőségű, esetleg h&m, pepco ruha. Minek ennyit költeni mikor 1 viselés után kinövi?
2019. aug. 23. 17:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Az érzelmek viharában nem kell racionalitásra számítani.
2019. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%

sajnálod tőlük?

tipikus magyar mentalitás

2019. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Ők ugyanígy kiakadtak rajtad, hogy miért kell turis ruhába öltöztetni egy újszülöttet...
2019. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, a legtöbb ruhán még a címke is rajta volt, tökéletes állapotban adtam el őket később
2019. aug. 23. 17:55
 5/37 anonim ***** válasza:
82%

Lehet ilyen drága babaruhát kapni? Miből van az, aranyból? A legdrágább, amit láttam se volt ennyi Brendonban.

Amúgy én se vettem semmi drága ruhát neki. Így is rogyásig voltunk olyan ruhácskákkal, ami soha egyetlen egyszer se volt rajta, mert olyan nagy baba lett, hogy már születésekor se volt jó rá :D

2019. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

childrensalon.com


ilyen oldalakon

nevetséges

2019. aug. 23. 18:03
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
Ezt soha nem fogja megérteni egy olyan ember, aki csak használt ruhát tud venni az újszülött gyerekére. Kár is erőlködnöd.
2019. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
Egyetlen oka van annak, hogy ez téged ilyen szinten érdekel: neked nincs fölösleges 50 ezred érzelmi luxusvásárlásokra. Ez a valóság. Ha lenne és te is megtehetnéd és csak a döntésed az, hogy nem teszed, akkor nem jutnál el a kérdés kiírásig, mert nem fájna. De fáj. Kár.
2019. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

-Az tetszik nekik

-Van rá pénzük.

-Nem akarják a gyereket turis cuccba öltöztetni

2019. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert sznobok. Nem érdekli őket a pénz, mert van nekik. Gondolj azokra a vállalkozókra akik a luxi babaruha boltot vezetik, nekik is élni kell valamiből.
2019. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!