Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti hol veszitek a ruhákat a...

Ti hol veszitek a ruhákat a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen teljesen tanácstalan vagyok már.

Annyira eltérnek a méretek, hogy beleőrülök. 104-110es méretnél tartunk most.

Vettem a C und A -ban egy 122es felsőt, inkább legyen nagyobb, jó lesz trikó fölé... kicsi.. 104-es max.

Pepcoban 110-est, óriási.

H&M-et korábban kiiktattam, de lehet visszatérek.... mi a tapasztalat?


2019. szept. 19. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

108 centi a lányom, okaiidi, zara, benetton, h&m, pepco, c&a, georges, mindenhonnan vannak ruhái, még prada is, teljesen jó az összes 110es ruha rá, én inkább 116osat veszek már, jobban szeretem, ha picit lazábbak a ruhák.


Átlagos, arányos a gyerekem, 17 kg.


Ha a dereka vékonyabb lenne vagy a lába hosszabb, rászabatnám a ruhákat, hisz egész életében ezt kell majd csinálnia, nem árt, ha hozzászokik.

2019. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
H&M-ben vagy Kikben szoktam venni. Tudom, hogy a H&M nem éppen a legkorrektebb cég a világon. Általában akkor megyek, ha összegyűlik egy adag leadnivaló használt textil, és akkor rögtön be is váltom a kupont. Nekem általában stimmelnel a méretek. A Kikben szezonváltáskor szoktam bevásárolni. Nem csúcsminőség, de pont addig szoktak kitartani a ruhadarabok, mire kinövik őket. A Kikben picit nagyok a méretek. Pl.ami a Kikben 104-es, az a H&M-ben 110-es. Családtagoktól a Lidl-ből, illetve az Auchanból szoktunk kapni gyerekruhákat. A Lidlben egy kicsit alulméreteznek, az auchanos stimmelni szokott.
2019. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lidl, azok nekünk mindig jók lettek méretben próba nélkül is.
2019. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pepco, tesco, kik, ahol épp találok olyat, ami jo es tetszik.

124 centi, átlagban a 128asok jók rá, de már 134-eseket is veszek.

2019. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

C&a, nike adadias boltok vagy playersroom

Ritkabban bonprix vagy dockyard

2019. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mostanában h and m, 98-as méret, szerintem ott nagyon jó a méretezés, jó a lidl is, de nálunk mindig csak bébiruha van, gyerekruha alig. A pepco az kisebb, 1-2 mérettel nagyobbat vegyél, nem tudom hogyan fogtál ki ott nagyobbat, a c and A-ban nem vagyok hajlandó átturni az összes méretet, ömlesztve van.
2019. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem mindig a Kikben szoktam rá. Most 7 hónapos.
2019. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig pepcoba is vásároltam de mostanában inkább C&a H&M vásárolok azokkal nincs gond.ami nagyobb azt elteszem következő évre.
2019. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Illetve Lidl,és aldis ruhákat veszek azok is jók sokáig .
2019. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Konténerből az Áucsh hán mellett... Ott mindig van.

Még használt, izzadságtól "körvonalazott" szandál is van ;)

2019. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!