Probléma, ha a lakásban harisnyában van?

Figyelt kérdés

4 hónapos a fiam, az a gond, hogy a zoknikat lerugdossa (próbáltam már mindenfélét, térdzoknit is, de azt is ledolgozza percek alatt), a nadrágok szára pedig felcsúszkál rajta (van egy két bokánál vastag gumírozású nadrágunk, azok jók, de abból nincs minden napra egy). Engem baromira zavar a hűvös lakásban (nem fűtenek még) hogy kilóg a bokája/vádlija, ezért mostanában inkább csak harisnyát adok rá, szerintem neki is kényelmes és nekem sem kell állandóan ráncigálnom a ruháit... Azonban ez lehet probléma? Nagyon befülled, ilyesmi? Én nem vettem még észre, de nem tudom. (praktikus sétához is, mert ha menni akarunk csak rádobok egy vékonyabb kinti nacit, és mehetünk is)

Vagy ez nagyon nem jó így bentre?


2019. szept. 21. 08:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem baj, de létezik talpas nadrág vagy varrhatsz rájuk kis gumipántot, ami a talpán tartja. Én nem szeretem a harisnyát, se lányon se fiún, szerintem nem jó az anyaguk, én magamon mindig is utáltam.
2019. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen nem probléma. A babaharisnyák nem szoros nejlonharisnyák, hogy befülledjen.
2019. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Egy ilyen pici babának a rugdalózó a normális öltözete.
2019. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja, jó lenne ha normális áron lenne könnyen beszerezhető rugdalózó/talpas nadrág... plusz használtan kaptunk csomó kisruhát, kevés közte a rugdalozó már.. Eddig kb. csak a kikben láttam normális rugdalózót korábban, az meg nincs a közelünkben. De szerintem a harisnya nem sokban tér el a talpas nadrágtól... Mindenféle különböző anyagú harisnyákat kaptunk.
2019. szept. 21. 08:51
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Használtan venni?? Ha már ekkora probléma az ár. Vannak jó akciók is ám.
2019. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy rugdalózó árán így kivagy, mi lesz veled később? Azok mik lesznek ha ez horror?
2019. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg a Tescoban nézd meg, én mindig ott veszek a 4 honaposomra, ilyen hármas csomagban lehet kapni. Bár szerintem a harisnya is tok jó
2019. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok ki, csak mivel van kb. 100 db harisnyánk nem feltétlen éreztem szükségét venni rugdalózókat. nyilván ha kell, akkor veszek. Továbbá a gyereknek extrém nagy lábfeje van, így viszonylag nehezen fér bele ezekbe. (míg a harisnya lábfeje rugalmasabb)

Egyébként kb. egy ilyen korú babán sem látok soha rugdalózót :)

2019. szept. 21. 09:50
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert aztán pont az számít, hogy a környezetedben hogy divatoznak a gyerekkel...
2019. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szeretem a harisnyát és ő is kényelmetlenedik benne. Néha ráhúzom a zoknit a nadrágra és akkor nem rugja le.

Hogy ilyen korú gyerekeken nem látsz rugdalózót,érdekes.

2019. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!