Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szobatiszta gyerekre body? Miért?

Szobatiszta gyerekre body? Miért?

Figyelt kérdés

Ti adtok még a szobatiszta gyermeketekre bodyt?

Mi akkor elhagytuk amikor szobatiszta lett... 20 hónaposan.. aztán még kb. fél évig volt éjszaka pelenka, aztán végleg elhagytuk a bodykat.


Decemberben lesz 4 éves a kisfiam, most kezdte a kiscsoportot, de kisfiúk-kislányok egyaránt bodyt hordanak, úgy hogy szobatiszták.


Nem kényelmetlen nekik? Szerintem nem is praktikus.

Tőlünk is megkérdezte az ovónő, hogy miért nincs body a szekrényében? Értetlenül álltam a kérdés előtt.


2019. szept. 29. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Hol lehet kapni 110es meretu body-t?

(Fiam meg nincs 3 es jol jonne)


Amugy, mert nem log ki a derekik a hidegben.

2019. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Van 110es body, pepcoban is láttam, sőt azt hiszem itthon is van belőle.

Amugy nálunk nem kértek ilyeneket szerencsére.

2019. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Felnőtt nők is hordanak, végülis miért is ne.


Két éves kora óta nem adok a fiamra amúgy.

2019. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém 2 éves múlt, még mindig sokszor adok rá bodyt, mert nagyon szereti a hasát piszkálni, és nem akarom, hogy megfázzon, ha kimegyünk.
2019. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is azért kérhetik, hogy ne lógjon ki a derekuk, ha lecsúszik a nadrág.
2019. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami helyi szokás lehet, az itteni oviban csak mosolyogtak az óvónénik, amikor néhány kiscsoportos body-ban volt, derék megfázás ellen jó, de szobatisztasághoz nem. A h and m-ben talán van 110-es body, 104-es biztosan van.
2019. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ti is, mi is szobatisztaság után mar nem.adtunk rá bodyt.


Oviban meg különösen nem értem, hogy megy a gyerek pisilni? Vagy minden 3 éves olyan ügyes hogy ki be patentolja a lába között a bodyt? 😮

2019. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban kifejezezzen ellenzik a bodyt, mert önállóan öltöznek vetkőznek, plusz 30 fok van bent. Rövidnadrág pólóban vannak.
2019. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt egyetlen óvodás gyereken sem óvodásra nem kell ,de én 2 éves lányomra sem adtam már még pelenkásan sem .
2019. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Igen az valoban igaz, hogy igy nincs ki a gyerek dereka, de a felnott bodyhoz azert nem lehet hasonlitani... ezeknek nem olyan keskeny az ullepe... szerintem nem lehet tul kenyelmes.

Meg wc-zesnel is macera.


Ma reggel is megkerdeztek, hogy hoztam e bodyt. Mondtam, hogy nem es nem is fogok. Nem tetszett nekik.

2019. szept. 30. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!