Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel mostok, amitől igazán...

Mivel mostok, amitől igazán babaillata lesz a ruhaknak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok más mellekillat keveréke adja azt a finom babaillatot, de most konkrétan a mosás öl származó illat kombira gondolok.
2019. okt. 19. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
szia! én Persil Sensitive mosóporral és Cocolino Sensitive öblítővel mosok, és finom baba illata van a ruháinak😊
2019. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanazt a kombinációt használom, mint az 1. válaszoló. Igazi babaillatot kölcsönöz. Pedig már nem babák a gyerekek. 😉
2019. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Frosch baby mosószer+öblítőtől nekem baba illat van.
2019. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én persil sensitiv folyekonnyal mosok és silan vagy lenor sensitivvel de nem érzem h nálunk babaillat lenne. A legelején chiccoval de az túl édes nekem.

Nem tudom ki pontoz le egy ilyen kérdésnél is, nem én voltam.

2019. okt. 19. 12:54
 5/12 A kérdező kommentje:

A mosoportol tartok, nem marad benne a ruhában? Azért váltottam folyekony ra mert nekem pl.ariel is maradt 40C után ruhan. Nem tomom tele a gépet, szóval nem ertem miért nem oldódik rendesen.

4honaposnak merjek port venni?

2019. okt. 19. 12:57
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Tomi baby mosógél születésétől. Öblítőt nem használok. 3.5 éves, még azzal mosok neki, mert érzékeny a bőre. Jó illata van a ruháinak tőle.
2019. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Babaillat a mosóportól?? Nem attól lesz babaillat, hanem a babától, ha nem feded el mindenféle szarral...
2019. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Vicces vagy. De továbbra se a mosóportól lesz babaillat. Babaillata lenne a gyerekednek akkor is, ha illatmentes mosószert használnál, illatmentes fürdetővel, illatmentes samponnal. Főleg hogy allergén az illatanyag... De te tudod.
2019. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a kérdésem még egyszer legyszíves!
2019. okt. 19. 14:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mosódiót használtam ekcéma miatt. Úgyhogy tuti csak a babától volt babaillata :D
2019. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!