Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Benetton márkától öltöztetni...

Benetton márkától öltöztetni egy gyereket mennyire jelent luxust?

Figyelt kérdés
pl. Az álag számára. Nem turiból hanem újonnan
2019. okt. 20. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak volt pár Benetton ruhája. A luxustól nagyon messze van.
2019. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha szinte mindent onnan vásárolsz
2019. okt. 20. 23:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszúujjú felső 5-6 ezer Ft, egy farmer 10 ezer körül. Ugyanez a Guccinál 60 ezer és 75 ezer körül. Na ez utóbbi a luxus.
2019. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
1 turis nadrágunk van a márkától, hát kényelmesebb a Pepco-s... ha ők fizetnének érte sem öltöztetném ezekbe a lányaimat.
2019. okt. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Sok benettonos holmija van, nem kényelmesebb a , az is van, meg volt turis is.. Kellemes, rugalmas, strapabíró darabok, én leárazva vásárolok, abszolút középosztály, felső 2000 újonnan pl.


okaiidi, benetton - középosztály.


Ha nagyon ketté kell választani, akkor felső közép.

2019. okt. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván makkoshotykaalsóról nézve luxus. Amúgy semmi extra.
2019. okt. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez sok mindentől függ.


Csak az 50-62es méretre vásárolt onnan ruhákat aztán rájött, hogy 1 hét alatt kinövi a gyerek a 10.000ftos farmert, vagy addig öltözteti onnan, amíg kap a gyerek méretére ruhát? Az utóbbinál igen, szerintem bőven a luxuskategóriát jelenti.


Csak néhány ünnepi, orvoshozjárós, alkalmiruhát vesz, vagy a sárban tapicskolós, büfivel leokádnivaló otthoni rugdalózót is onnan veszi. Az utóbbi szintén luxus kategória.



Mikor terhes voltam énis vettem pár ruhát onnan, mert ez is cuki, meg az is cuki, de miután megszületett a gyerek és az egyik 5000ftos rugdalózót úgy telibafosta, hogy azistennek sejött ki belőle, a másik cuki bodyt, pedig úgy kinőtte, hogy szerintem 2xnem volt a gyereken, rájöttem, hogy a Pepcos ruhák is ugyanolyan cukik, így csak akkor vettem a benettonba ruhát, mikor már nagyobb volt és valami alkalomra kellett. Keresztelő, karácsonyi fotózás, esküvő, stb.

2019. okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé luxus ujjonan onnan vásárolni az átlag embernek.
2019. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem messze van a luxustól, bár én nem vásárolok onnan, megnéztem most az árakat. Ahogy én látom, kb. hasonló kategória, mint a H&M, C&A, Zara, Next... (oké, itt is vannak azért árban különbségek, de lényegében ugyanaz a kategória). Középosztály pénztárcájának való, nyilván egy rétegnek drága, de amúgy nem kiemelkedően extra.

Nálam luxuskategória a Moschino, Gucci, Burberry, Dolce&Gabbana, Versace... Sose vettem ilyen ruhákat, de szerintem ott kezdődik a luxus, ahol egy sima nadrág 60ezernél kezdődik, nem ahol 10 ezer. Bár mondom, én annyiért se veszek.

2019. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!