Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen téli ruházatot lenne...

Milyen téli ruházatot lenne célszerű még beszerezni?

Figyelt kérdés
Adott egy 9 hónapos baba akivel gyakran csatos hordozóval közlekedünk, de a babakocsit is hasznaljuk rendszeresen. Mikor hordozom hordozó takarót szeretnék használni ez alá elég lesz neki a melegítő együttes vagy egy wellsoft overall viszont van neki egy téli kabátja is ami babakocsizáskor előkerülhet. Ez alá egy kantáros nadrág sok lenne? Vagy jobb lenne egy téli overalt beszerezni? Az se kizart, hogy a nagy hidegben elindul majd és nem marad meg se kocsiban, se hordozóban. 🤷🏼‍♀️ Esetleg van ebben tapasztalotok vagy tippetek?
2019. okt. 31. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én két overált vettem neki, az egyik pamut, melegítő anyagú (hurcihoz). A másik rendes bélelt. Ha el is indul, az sem úgy néz ki, hogy akkor azonnal nem marad meg semmiben.
2019. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már vettél hordozós takarót? Mert jobb a közös kabát. Én abban hordozok. Alá elég az itthoni ruha.

Még közös pulcsi alá bújunk, ahhoz polár overálja van.

Kabátja nincs, overált örökölt a nagytól.

8 hónapos

Ha el is indul a télen, se fogunk valószínűleg még kint sétálni. Nem úgy megy az. A nagyobb is télen (végén) indult el, de eltelt még 1-2 hónap mire nem váltott mászásra pár méter után. Az meg nem megy télen kint

2019. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van egy vékony közös kabátunk és takarót pedig kaptuk. Néztem a kabátokat (liliputi, nana) de attól félek nem érné meg megvenni, mert egy szezonra kicsit borsos az ára..
2019. nov. 1. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!