Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Piros bundazsákban, fehér...

Piros bundazsákban, fehér béléssel ízléses egy baba halványrózsaszín sapiban?

Figyelt kérdés
A babakocsi cappucino színű.

2019. nov. 20. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh szerintem nem. Soha nem vennék piros bundazsákot, az rontja el az egészet. De amúgy kit érdekel? Ha neked tetszik akkor lehet ízléses más véleményére pedig felesleges adni.
2019. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni.
2019. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Kit érdekel? 😄 Legyen időjárásnak megfelelően öltöztetve, lehetőleg ne feketében, aztán kész.
2019. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem kisfiú, akkor semmi gond vele
2019. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ne fàzzon a baba! Ez a leglényegesebb. A többi ízlés és pénztàrca kérdése.
2019. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Komolyan? Már egy pár hónapos babát is divatoltatni kell? Nagyon jó babád lehet, ha azon aggódsz, ízléses-e a ruha amit ráadsz. Irigyellek.


Én addig jutottam el a ruha miatti aggódásba, hogy ne fázzon, ne legyen melege, az orvoshoz nem megyünk foltos ruhába, azt ennyi.


Irigyellek, hogy te tudsz foglalkozni azzal, hogy megy-e a rózsaszín sapka a piros bundazsákhoz.

2019. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha most valaki azt írja, hogy ízléstelen, esetleg undorító, akkor nem tolod ki az utcára, míg nem veszel egy másik sapkát? Vagy sapka nélkül fogod sétáltatni???

Ne legyen koszos a ruha, és ha bemész vele egy fűtött épületbe, ott vedd le a gyerek sapkáját, és legalább cipzározd ki a zsákját, akármilyen színű. Mert az tényleg ízléstelen, mikor szerencsétlen csecsemők ott izzadnak minusz 10 fokhoz becsomagolva a plázákban.

2019. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miért baj, hogyha valaki igényes önmagára és a családjára. A férjem is kivasalja az ingét mielőtt elmegy valahova, én öltözök úgy mint egy fagyi, így a gyerekemet is szeretném szépen az utcára vinni. Szerintem is picit "sok" a rózsaszín sapka hozzá így inkább fehéret vadászok a születendő gyermekemnek.
2019. nov. 20. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja h mèg meg se szuletett:D hat ez k@urva jo szakadok:!
2020. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!