Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha a takarót lerúgja, hálózsák...

Ha a takarót lerúgja, hálózsákot nem viseli el, hogy altassam?

Figyelt kérdés
Kályha van a szobában és este nagyon meleg van de reggelre hideg. Most bodyt adok rá rugival de szerintem fázik mert sírdogál, betakarom és alszik. Viszont lerúgja magáról mindig..
2019. dec. 7. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor talán éjszakára ne futsel be annyira, és akkor elviselne a hálózsákot.


Gyerekeknek amúgy se jó, 20 22 foknál melegében aludni. Az én gyerekem nem is tud még így se, csak ha 20 körül van a hőmérséklet.


De most komolyan... Este nagyon meleg van ezt írod. Azért nem alszik benne.


Ha reggel melegitened fel a szobát az a legjobb. Nekünk a termosztát reggel kapcsol csak be, este nem. Pont ezért. Plusz fürdés időben. (tudom, kályha van.).

2019. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne csinálj olyan meleget estére, tök fölösleges

Amúgy meg adj rá vastagabb, plüss pizsit

2019. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nagyon meleg az 22-23fok. A nem viseli el a hálózsákot azt azért mert korlátozva van benne.
2019. dec. 7. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj rá tipegő hálózsákot, erre találták ki!
2019. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezes-lábas vastag pizsiben altatom az enyémeket. Sosem takaróznak egész éjszaka, én meg nem akarom félálomban tölteni az estét és óránként takargatni őket. Így akárhogy fekszenek, nem fáznak meg.
2019. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tipegő hálózsák! Keresd rá! Szuperül mozog benne. Az én lányommal is ez volt
2019. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm!
2019. dec. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!