Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Bundazsák kell a Mózeskosárba?...

Bundazsák kell a Mózeskosárba? Ti hogy vittétek ki Februárban szülők és tervek szerint 2 hét után már visszem ki mivel oviba vinni kell a nagyobbikat 10 percre van az ovi .

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan fel kell tenned ezt a kérdést úgy, hogy még csak nem is első gyerek??
2019. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg vicces. 😂

Felöltöztetve vittem ki.

2019. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tettem bundazsákba, amikor hoztuk haza a kórházból. Az első sétánál vastag overálba raktam + takaró. De a bundazsák is teljesen jó. Gondolom, a nagyobbik gyermek nem télen született.
2019. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Persze hogy kell. Nem is értem a kérdést. Jó melegen kell felöltöztetni februárban egy újszülöttet. Hogy nem tudod ezt???
2019. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is februári a kisfiam. Nem sokára 1 éves, úgyhogy idén mi is ebben a cipőben jártunk. Én így vittem ki:

-rövid body, rugdalózó, erre egy párnázott lábfej nélküli vastagabb rugdalózó és egy kezeslábas bundazsák (de ez nem az a “susogós” anyagú volt, mert amink volt az nagyon nagy volt (0-3 hós🤷🏻‍♀️) és nem akartunk még egyet venni). Ezen kivül én a mózes aljába is tettem egy vastag takaraóz meg a babát is betakartam+sapka.

Nekünk ez így nagyon bevált, 2-3 hét alatt úgy megszokta hogy akár 3 órákat is aludt tologatás nélkül :)


Mikor kezdett tavaszodni akkor annyit változtattam hogy a vastagabb rugit már nem adtam rá, hanem body, rugdalózó, pulcsi és a pamut bundazsák/kezeslábas :)

Neki elég volt. Sem februárban, sem később nem fázott meg :)

2019. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!