Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Budapesten hol lehet olcsón...

Budapesten hol lehet olcsón kapni az alábbiakat újszülött számára? Téli sapka, overál (vagy bundazsák), hálózsák, takaró, pólya.

Figyelt kérdés
Pepco-ban már néztem, vagy nincs újszülött méretben, vagy egyáltalán nincs ilyen termék. Az olcsót úgy értem, hogy darabja ezeknek max 4 ezer ft, és nem 10, mint a brendonban és ilyen helyeken. Köszönöm.

2019. dec. 16. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kéz alól...
2019. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a H&M gyermekrészlege árban egész jó. Szépek is és a minőségük sem rossz.
2019. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pólya nem kell. KIK-ben láttam takarót, és talán van a többi is. Rugdalózó biztosan van. (Nem ezeket kerestem, csak elsétáltam mellettük, ezért nem tudok pontos választ adni.)
2019. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kikben biztos van overal,takaró és sapka is,nekem egyszer sikerült hálózsákot is vennem ott. Érdemes még megnézni pl jófogáson nagyon jó áron lehet elcsípni néhány dolgot teljesen új állapotban. Illetve körülnézhetnél másik pepcokban is ha van még a közeledben, mert ott lehet hogy nincs annyira lefosztva. :)
2019. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezeket én mind internetről rendeltem vagy használtan vettem. A takarót Kukukkról, a pólya pedig My Voile.
2019. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Overált használtan vettem ezer forintért, semmi baja. Pólya felesleges, sokkal jobb kisplédbe csavarni. Hálózsák c&a. Takaró tényleg van a Pepcoban. Sapit a H&Mben vettem, azt én is nehezen találtam.
2019. dec. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Pólya felesleges,minden mást kapsz,bármelyik üzletben most amúgy is jönnek a le árazások az üzletekben .
2019. dec. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pólyát és overált pont 2 napja láttam a Pepcoban pl. Szerintem ott más is lehet de nézhetsz turikat is, a Hádában a gyerekruha kilós, sapik ilyesmik is mindig vannak.
2019. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akik a Pepco-t írjátok, konkrétan melyik Pepco-ban? Mert voltam a Duna Plázában és a Lurdyban is, de csak rugdalózót kaptam.


A pólyát úgy értem, hogy olyan takaró amit össze lehet tépőzárazni pólyává.


Amúgy köszi a válaszokat, a h&m-et még megnézem, abból melyiket érdemes?

2019. dec. 17. 14:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kb 1 hete a dunakeszi Pepcoban láttam overált. Az a baj hogy ezek szezonálisak nagyon. Kapnak mondjuk minden méretből 2-3 darabot, ha elfogy akkor nem biztos hogy kapnak újat.

Overált szerintem nézz használtan is.

KIK, Pepco, esetleg Tesco a többi.

2019. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!