9 éves csajszidnak mennyi ruhája van?

Figyelt kérdés
Lassan meg szeretném venni a tavaszi/nyári ruhákat, de bizonytalan vagyok. Főleg nadrág, póló, egészruha érdekelne. Mondjuk, pólót kb egész évben hord, mivel abban van a suliban is..Szóval ezekből mennyit érdemes beszerezni?
2020. jan. 23. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
nincs megszabva håny darabnak kell lenni ,igy vegyėl annyit amenyit mindig is vetél elvėgre 9 ėves lånyod van tavaly mennyit vetėl ? .
2020. jan. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sokat, mivel az előző évben vett 120/116-os cuccok jók voltak rà.. Ezért is vagyok tanàcstalan.
2020. jan. 24. 06:28
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én lányomnak rengeteg. De neki külön van itthoni meg sulis.
2020. jan. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Most azzal nem leszel előrébb, hogy az én gyerekemnek mennyi van. Gondold át, mennyi mosol. Ha hetente 2x, akkor elég 4-5 póló. Ha 2 hetente, akkor meg 15.

Nadrágot kell rá minden nap tisztát adni? Ha igen, akkor ugyanannyi kell, mint póló. Ha tudja tovább hordani, akkor kevesebb. Egyberuhát meg hord rendszeresen? Vagy csak alkalmanként? Nálunk az beleszeretéses alapon vásárlódik, mert amúgy alig hordja.

2020. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk pólóból rengeteg van, mondjuk könnyen meg is izzad a háta, olyankor cseréli, szóval sokszor 1 nap 2 póló. Ő is azt hordja suliba, így én kb. 10 db-al indítok, aztán menet közben még úgyis jön hozzá pár, ami megtetszik.

Nadrágból 3-4 db farmer/farmerleggings, és ugyanennyi sima pamut leggings.

Egészruhát ősztől tavaszig nem nagyon hord 1-2, darabunk van csak nekünk is, de nyáron szereti hordani a vékony pamut egyberuhákat, abból van jó pár db. Bár tavaly nyáron már a farmersort pólóval volt a kedvenc viselet.

2020. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
itt nem kor,vagy mėret szåmit ,hanem hogy åtlagban mennyit veszel ruhåbol,ha veszel .
2020. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Semennyi
2020. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem csajom van, hanem lányom. Ha csajom lenne leszbikus lennék. Hajmeresztő hogy hogyan nevezik a gyerekeket. A kukim, a csajszim... Szegény gyerekek...
2020. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!