Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tavaszra várható újszülöttnek...

Tavaszra várható újszülöttnek milyen ruhákat vennétek?

Figyelt kérdés
+ öltöztetési tippek?

2020. jan. 26. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Áprilisi kislányomnak vettem pár darab 56-os, 62-es hosszú ujjú bodyt, rövid ujjút, és rugdalózót. Kocsikabátot, melegebb nadrágot, melegebb kardigánt, vastagabb sapkát, vékonyabb sapkát. Tavasszal még vannak igen hűvös napok, reggelek. Ilyenkor a vastagabb sapit adtam rá, body, rugdalózó,kabát,plusz pólyába tettem, így a babakocsiba, rá takaró. Én sem tudtam, hogyan kellene öltöztetni. Szerencsére nem sokat kellett akkor reggelente mászkálnunk, utána gyorsan jött a nyár és alig kellett ruha.
2020. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47-50-es body (hiszen benne van a pakliban, hogy koraszülött lesz), rugik, vastagabb pulcsikák, sapka, kisoverál, vastag pléd, vékonyabb kis rucik jó időre, és nyári kis sapi.
2020. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!