Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha most 78 cm a kislányom;...

Ha most 78 cm a kislányom; vehetek Neki előre tavaszi-nyári ruhákat 86-os méretben?

Figyelt kérdés
Eddig lassan növő típus volt mindig. 1,5 évesen 78 cm.
2020. jan. 26. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, bár én inkább a hónapot szoktam nézni. Most 2 éves a lányom, már veszem neki a 2 és fél 3 évesnek való nyári ruhákat.


De mikor 1 éves lett akkor is a 12-18 hónaposakat vettem. Mindig fél évre előre szoktam vásárolni. Sose lőttem mellé.

2020. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Venni vehetsz.
2020. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz, mivel mindig tavasszal és ősszel kell meretet váltani. Vagyis a fiamnál mindig így volt. A lányom most 83 cm, még 86-ost hord, de tavaszra-nyárra már tuti 92-es kell neki.
2020. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 86 nagy lesz neki


Ugyanekkora a lányom..


1,5 éves 78 cm..

Nyári ruhákból most jók neki a. 74-esek is ( nem rövid az ujja pl)

Téliből most növi ki, 80-asok sokkal jobbak.

Szerintem annyira .lassan nőnek már ilyenkor, hogy a 86 az óriási lesz nekik

Én emiatt semmit nem veszek előre

2020. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vennék a helyedben. Nem is vettem soha. Honnan tudod, hogy hogy fog nőni a kislányod? Nem tudhatod. Lehet, hogy nagy lesz rá, aztán kidobhatod az ablakon. Majd tavasszal veszel neki tavaszi ruhát, nyárit meg nyáron.
2020. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, az én lányom anno a 68-ast és most a 110-es méretet is "átugrotta".
2020. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem vennék, ráérsz még. És szerintem is nagy lenne rá. Az én lányom 89 centi és 86-92-es ruhákat hord. Ha a kislányod nem nő 2-3 hónap alatt 10-12 centit, ami sok, akkor tuti nagy lesz. Persze nyúlhat sokat is, de azt meg nem tudhatod előre. Várj még vele és akkor tuti jó méretet tudsz majd venni
2020. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!