Egy ovis gyereknek hány garnitúra overál szükséges télre?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1-el el lehet lenni, ha 2 van akkor van tartalék amíg az első mosásban van.
2020. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1
2020. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Három van nekik. Egy amiben mennek - amiben bent az udvarra küldik. Egy, ha az előbbi szennyes, és van egy harmadik ami "ünneplős" pl ha családilag megyünk hétvegen el valahova. De ha rám hallgatsz ne egyberészest vegyél. A két részest könnyebben fel tudják venni, sőt nekem olyan is van ami nem kantáros, hanem külön overálos bélelt naci és hozzá kabát. Így csatolgatni se kell a kantárt.
2020. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Kettő. Egy játszós, egy szép.


Harmadiknak érdemes esőoverált venni(alig bélelt vízálló), így nem áznak meg a nadrágjai, ha pocsolyában ugrál

2020. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy volt egy télre, ha épp jó volt már/még a méret, de oviban már nem adtam rájuk overált. Van egy kabátja meg egy sínadrágja, ha épp havazna vagy korcsolyázni mennek, na meg mínusz 10 alatt (ami idén nem volt). Egyébként bélelt farmerban jár.

Talán 3-4 éves korban még előkerült az esőnadrág játszóterezéshez, most már nemigazán akar ugrálni pocsolyába, és inkább mondjuk inkább fozicunk vagy kergetőznek, ha minden nedves.

2020. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
2 van. Az egyikbe viszem-hozom oviba, a másik meg játszós. Ők még esőben is kimennek az udvarra, sokszor csupa sár.
2020. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Eredetileg 1 volt, de a saras ovi udvaron elképesztően retkes lett, gyakorlatilag kimoshatatlan, szezon végén dobom is ki. Közben örökölt egy másikat, ha esetleg esne a hó és szánkózni mennénk, de erre még nem volt szükség. Utcára, sétához, stb. nem hord overált, nem fázik jobban, mint én egy farmerben.
2020. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

2

Egy szebb

Egy koptatós-‘játszóteres..


Amúgy mivel szárítógépem van elég lenne 1 is..

2020. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
1, de ha nem lenne szárító kettő lenne
2020. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Én egyet tartottam mindig is. Ha elszakadt, akkor Jófogáson kerestem a maradék időre másikat.

Általában 2 naponta mosok, szóval amikor nagyon koszos lett (volt hogy naponta), kimostam és reggelre megszáradt a radiátoron.

2020. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!