Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vehetek már olcsóbb cipőt is?

Vehetek már olcsóbb cipőt is?

Figyelt kérdés

Másfél évesem 1 éves kora óta jár, mostmár stabil, fut is. Első cipője (ősszel) DD Step-es volt, a második (téli) Elefanten márkájú, mindegyik új volt, 20ezer ft a 2 db. Most kaptunk egy F&F-es "tavaszi" cipőt, nagyon jó szerintem. Voltunk hétvégén a Tescoba és ott meg is néztem az F&F cipőket, 3ezer ft újonnan. Ti vesztek a fél éve járni tudó gyereknek ilyen olcsó cipőket, vagy még mindig a jobb minőségűt vegyem?

Őszinten sajnálok 10ezreket kiadni kis 20as cipőkre 2 hónap miatt,míg kinövi, amit aztán el se tudok adni negyed áron se. Nem lesz baja a kis lábának ugye?


2020. febr. 17. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Én akkor kezdtem nekik pl decathlonos cipőket (is) venni amikor óvodába mentek. Nyilván a pénztárcád dönti el, ha nem fér a büdzsébe akkor nem fér, nekem prioritás volt ekkor még a minőségi lábbeli.
2020. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Én általában dd step cipőt veszek mindharomnak, ezen nem spórolnek. Persze lehet nagyon jó minőség az olcsóbb is, de nem vagyok biztos benne, hogy az összes Tesco cipő mindig ugyanazt a minőséget hozza, míg pl egy dd step, froddo mindig hozza azt amit várok tőle.
2020. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Lassan 3 éves, de eddig csak a rokongyerekek használt cipőit hordta, mondjuk azok egész jók, márkásak, biztos, hogy nem vennék 10 ezerért kéthavonta új cipőt, szerintem nem ezen múlik.
2020. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Még arra is gondoltam hogy babás csoportokba lehet találok neki pl használt DD Stepest, es akkor az legalabb olcsobb de a minoseg jó, most még nem használják "agyon" őket.
2020. febr. 17. 21:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőm szerint kb 25-ös méretig jó, ha hajlékonyabb talpú, minőségi cipőt használ a gyerek. Én ehhez tartom magam, az Elefanten talpa rugalmas, szellőzik, míg a kapott tescos cipőben befülledt a kicsi lába. Nekem ennyit megér.
2020. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

En inkább olcsóbb, de uj cipőt veszek a gyerekeknek.

Nem mindegy hogy o tapossa ki magának a cipőt, vagy egy más Láb formaju gyerek mar ki taposta előtte. Ez foleg piciknel lényeges

2020. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Én használtat semmiképp sem vennék, akkor inkább olcsóbbat.
2020. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan tanult meg járni, másfél éves koráig vettem neki ezeket a cipőket. 3-4 cipő volt és igen azért én is sokaltam mert pl 2 cipőt csak 1-1 hónapig hordott. Beszélgettem róla a védőnővel aki azt mondta hogy ennyi idő után az is elég ha elég kemény a cipő ahhoz hogy tartsa a bokáját így olyat vettem.
2020. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Superfit gyerekcsizmát vettem olcsón,használtan. Jó állapotban van,szuper a csizma. Én is árulom kicsim régebbi,alig használt( azt újonnan vettük) csizmáját,még az ár töredékéért sem tudom eladni pedig alig volt rajta csak a használt gyerekcipőkre nincs kereslet. Ha ebből indulok ki akkor nyugodtan veszek használt cipőt,ami nagyon gázos azt a képeken úgyis látod
2020. febr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ėn lånyomnak kb 30 mėretig vetem dd step cipöt,szandålt neki utåna ės azota is decatlonosat.
2020. febr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!