Napozó pontosan mi is?

Figyelt kérdés

Vannak ezek az egyrészes rövid ujjú és rövid lábú rugik, amiket napozónak hívnak. Ez tulajdonképpen mi akar lenni? Ti mikor adjátok rá a gyerekre? Éjszakára? Vagy utcára? Ez a napozó név nekem nem világos...

Bocsi a hülye kérdésért, első baba. Rugit csak éjjelre adok rá pizsinek, nappal body+nadrág. Ezért sem teljesen értem


2020. febr. 26. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgymondd nyári ruha. Ugyanaz mint a body, csak van egy rövid lábszára mint egy egyberészes rövidgatya.
2020. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, mert nincs nyár. :D

Pici babák nyári viselete. Szellősebb mint egy body. Kánikulában jobb.

2020. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudja, mint egy body, csak mivel van szára, nem lóg ki alóla a pelus. Így a nyári melegben, amikor nem adsz rá plusz nadrágot, akkor csinosabb. Szerintem. :)

Fiam júniusi, első nyáron is, meg 1 éves kora után is hordott ilyen a 40 fokokban az utcára, pizsamának meg 3-4 éves korukig, amíg pelusosak voltak éjjelre.

2020. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Utáltam a napozót, mert nem tartja a pelust. Itthon csak body volt rajta nyáron, ha elmentünk valahova ráadtam egy rövidnadrádot. Nyári pizsinek használtam néha a napozót.
2020. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!