Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülöttnek kell kis nadrág?

Újszülöttnek kell kis nadrág?

Figyelt kérdés
E-bay és wish tele van újszülöttekre való, magasított derekú nadrágokkal. Ti vettetek ilyet, vagy csak body+talpas rugdalózóban volt nappal is a babátok? Nekem utóbbi azért furcsa, mert olyan, mintha nappal is pizsomában lenne.
2020. márc. 7. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Mivel nappal is csak esznek-(sírnak)-alszanak, teljesen okszerű nappalra is a "pizsi".

Nem, újszülöttre én nem adtam, csak amikor már forgolódott 3-4 hónaposan.

De ez teljesen rajtad áll.

2020. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Babafüggő, hallottam olyat anyukától, hogy csak nadrágban volt kezdettől a babája, de olyat is, aki hónapokig rugiba öltöztette, mert a köldökcsonkot nyomta a nadrág dereka. Azt mondanám, hogy ahogy kényelmesebb.
2020. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sokáig nem adtam rá nadrágot
2020. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Èn addig nem adtam rà nadràgot, mìg nem màszott. Onnantòl viszont body+gatya volt kènyelmesebb neki szerintem.
2020. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Már a kórházban is nadrág volt a lányomon, de ez tényleg csak rajtad múlik. A rugdalózóval sincs gond, ízlések és pofonok.
2020. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Én nem szeretem a rzgdalózót,mert ahogy rugdos kijon a lába ,de kinyújtani már nem tudja mert bele akad.
2020. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ami terszik, azt adod ra.

En pl mindegyik gyereket oltoztettem igy is, ugy is.

Volt ujszulott koruktol rajtuk nadrag-felso kombo is, vagy nadrag hosszu ujju bodyval, pamut talpas rugi is, meg olyan is, ami talpatlan, kotott. Ami tetszett, azt vettem meg.

2020. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Vettem, de nem használtuk.
2020. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. csak body +nadrágot adtam a lányomra, talán 2x volt rajta rugdalózó. Nagyon nehezen tolerálja a 2 réteget, állandóan melege van úgy, ezért csak hosszú ujjú body és talpas nadrág volt rajta, késöbb mikor már kúszott mászott rendes melegítő nadrág vagy leggins zoknival.

A fiam 4 hónapos koráig csak rugdalózóban volt, akkor kezdtem el a nadrágokat.

2020. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Mi éjjelre adunk rá rugdalozot. Nappal body, nadrág, zokni. Ha kell akkor esetleg meg pulcsi. Nekem is a rugdalozo inkább olyan pizsi. De amúgy a babának teljesen mindegy. Ez inkább az anya kattanásától függ.
2020. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!