Júliusra varjuk a babát! Milyen ruhakra van szüksége induláskor egy nyari babanak?

Figyelt kérdés

#Nyari baba ruhai
2020. jún. 8. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövid bodyra főleg. + pamut vékony rugira, ha klímáztok.
2020. jún. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem májusi a fiam, én rugit csak pizsinek adtam rá. Abból volt kB 5., sok sok rovidujjas bodynk volt, néhany vékony talpas naci ha hűvösebb volt, egy két kis rövid nadrág ha mentünk valahova ne csak a body legyen rajta, 2-3 hosszú ujjas póló szintén a hűvösebb napokra, 4-5 pár zokni, én vettem neki pár napozót is.
2020. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Július közepén született a kislányom. Én főként napozókat adtam rá (már a kórházban is). Estére az első hetekben kellett a hosszú ujjú body is, de máskülönben rövidujjúak kellenek főként. Alváshoz egy pelussal takartam be, éjszaka kókusz pólyában aludt 3 hónapos koráig.
2020. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyesen

De főleg rövid body vékony leggings

Éjjelre vékony rugi

Napkalap!!

Zoknik

2 öltő melegebb /10 fok is volt 2 éve júliusban



Nálunk benn kellett a hosszú body is..én is hosszúban, zokniban voltam/ vagyok pedig nincs klímánk, csak jól szigetel a lakás


/2 évesem is hosszúban van benn/

2020. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!