Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kell e nyári szandál még...

Kell e nyári szandál még járni nem tudó babára? Illetve ha nagyon meleg van elég body is?

Figyelt kérdés
Nem sokára itt a nyári meleg 8,5 hónapos fiam van. Én nem látom értelmét, hogy vegyek neki szandált,itthon ha fogjuk a kezét akkor eltotyog de egyébként babakocsiba van ha kimegyünk vele. Nem tudom viszont, hogy ha nagyon hűség lenne elég kintre is ráadni egy rövidújjó bodyt vagy inkább póló és rövid naci? Esetleg napozó? Már "túl nagy" lesz csak a bodyhoz? Sógornőmnek tavaj ilyenkor született a babája és még picike volt akkor ő csak bodyt adott rá.

2020. jún. 9. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Szandál
Csupasz láb
Zokni
Body
Body és rövid nadrág
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A lábára nem kell semmi. Én nem vinném ki pár naposan sem body-ban, az nagyon félkész. Rövidnadrág vagy napozó, lányoknak ruha. Egy szál body itthonra oké.
2020. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem párnaposan vitte csak ki bodyba csak mivel nyári baba volt gondoltam biztos jó így neki 🤷‍♀️

Köszönöm a választ 🤗

2020. jún. 9. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak bodyban sosem. Napozó, póló rövidnadrág. Mezítláb van a babakocsiban, hordozóban is. 6 hónapos.
2020. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
1. vagyok. A pár napost arra értettem, hogy sosem vinném a gyerekeimet emberek közé egy szál bodyban, még icipiciként sem. Az enyémek téliek, hála Istennek, így fél éves koruk körül volt az első nyaruk.
2020. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én igénytelennek érzem magamat, ha, egy szál bodyban viszem ki a gyereket, nem szeretem azt sem, ha kint van a pelus. Nyáron ujjatlan és rövidnadrág, vagy ha annyira meleg van, lenge anyagú napozó, iszonyatosbrutális hőségben meg a pelusra egy vékony bugyi vagy rövidnadrág, ami fent tartja a pelust, és mehet félmeztelenül. A lábára semmi nem kell, amíg el nem kezd járni!
2020. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egyedül is járni fog


Ne vezetgessétek kézzel, károsabb, mint egy lábbeli.


Amúgy zoknicipőt adnék rá.. babakocsiban semmit.


Body az alsóruházat, akkor inkább napozót adj rá....


Persze otthon más.. de a napozó akkor is kényelmesebb nekik

2020. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szandál, ha kicsit hűvösebb van, zokni is jó. Inkább napozó, mint body, de póló és rövidnadrág is megfelel. Ne járassátok, több kárt okozhattok vele. Ha eljön az ideje, magától elindul.
2020. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat 😊
2020. jún. 9. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!