Melyik oldalról szoktál rendelni olcsó, de jó minőségű gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
Őszre vennem kéne kisfiamnak sok új ruhát mert mindent kinőtt szinte. Mackó nadrágokat, átmeneti kabátot főleg. Pulcsit, pólót kaptunk egy rokontól szerencsére. 110-es méret kell már neki, 4 éves lesz egy hónap múlva. Ti honnan szoktatok rendelni? Használt ruha oldal is érdekel. H&M-en nézegettem, de kb 20-25 ezer lenne ott amik kellenének, hátha tudtok olcsóbb oldalt.

2020. aug. 10. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sinsay, Reservedről rendeltem már, de a fele nagyon gagyi minőség volt.


Lehet, hogy drágább a H&M, de szerintem megéri az árát.

2020. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
H&M szerintem nagyon jò. De nem rendelek akkor a KIK-be is szeretek vàsàrolni. Nagyon jò minőség és olcsò is.
2020. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Én most a Sinsayről rendeltem, nem vártam sokat az árak alapján, de meglepően jó minőségűnek tűnik, majd kiderül mennyire bírja az ovit.

De én általában a H&M-ről rendelek, nagyon szeretem. Sokszor vannak akciók, klubtagoknak is sűrűn küldenek kuponokat, főként akkor rendelek.

Reserveddel az utóbbi időben nem voltam megelégedve. Nagyon gyorsan megkoptak, kibolyhosodtak a ruhák.

2020. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha használt is érdekel, akkor facebook marketplace nekme bejott.
2020. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem rendelek internetről ruhát. Ha véletlenül jó is a méret, akkorsem biztos, hogy jól áll. Szinte minden boltban más a méret.


Ha olcsón akarok vásárolni, akkor KIK, Pepco. 300 ft-ért kaptunk múltkor pólót.

2020. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sinsay, H&M. :)
2020. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a H&M általában egy mérettel kisebb kell mint ami igazából a méret úgy vettem észre. Igaz?
2020. aug. 10. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hatos vagyok.

Bevallom őszintén, én ezt nem tapasztaltam. :)

Nekünk mindig minden pont jó lett. :)

2020. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre. Egyszer-kétszer előfordult, hogy valami kicsit nagyobb volt, de az meg nem baj, mert úgyis belenő. De alapvetően mindig jó a méret amit rendelek.
2020. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Decathlon,ha melegítő kell gyereknek.
2020. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!