H&M gyerekruha méretezés?

Figyelt kérdés

Régebben vásároltam a H&M-ben gyerekruhákat, de mivel tőlünk a legközelebbi üzlet 90 km-re van, így felhagytam vele.


Most rendeltem több darabot, ma érkezett meg és kb. sírva tudnék fakadni... kisfiam 104-es ruhákat hord, 1-2 már 110-es az őszi darabokból. A rendelt ruhák 110/116-os méretezésűek (kicsit féltem, hogy ne legyenek túl nagyok, de mondom itt az ősz,tél, alá is lehet öltözni), de szinte kicsi mind a gyerekre! Ezek alig 104-esek...

Tényleg ennyire el lennének méretezve?


Nagyon el vagyok keseredve.

Bebújós pulcsikat biztosan nem tudom ráadni, mert rövidek, a cipzárosból van, ami határeset. Vékony hosszú ujjú szintén rövid.

Melegítők talán talán, szerencsére passzésak.


Rajta van a címke mindegyiken, lehet megpróbálom visszaküldeni, ha kimosom lehet még ennyi sem marad belőlük...


Ti mit tapasztaltok méretezés ügyileg?!


2020. okt. 2. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én neten rendelek tőlük szinte mindig, sose volt gond! Igaz ők már általános iskolásak.

Vagy küld vissza vagy az üzletben csere.

2020. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben én is mindig legalább 1 mérettel nagyobbat veszek a gyerekeknek. Hagyd rajta a címkét, ne mosd ki, csak küldd vissza.
2020. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Én is rendszeresen rendelek, ilyen tapasztalatom soha nem volt még, inkább kicsit nagyobb méretezésnek mondanám.

Nyugodtan küld vissza.

2020. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Évek óta rendelek, nálunk sincs gond. Sőt, a pulcsik még kicsit nagyok is. Biztos függ a gyerek alkatától is.
2020. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen jó a méretezése. Gondolom kövér a gyerek, azért kicsi rá a magassága szerinti méret.
2020. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű a visszaküldés

[link]

beírod az adatokat, bejelölöd a dátumot mikor jöjjön a futár. Az eredeti csomagba cimkéstől visszateszed a ruhát, lezárod. Nem kell címkézni, a futárnál van előre kinyomtatott matrica, azt ragasztja rá mikor jön a csomagért. Fél perc ügyintézés az egész.

2020. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Rendszeres rendelek, teljesen jó volt eddig minden mérethelyes volt.
2020. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
amúgy én kicsi koruk óta handmet rendelek a gyereknek, így már az összes méretet tudom. egyik őszi, másik januári születésű. óvoda középsőben 104-110 voltunk, az óvoda végén voltunk 110-116, most lett elsős, 122-128 a méret. a 122-128 még másodikban is jó volt, harmadikban már kellett a 134-es. A mosásban kissé összemennek a pamut ruhák, tehát ami nagy rá, kb 2 hónapnyi mosás után pont jó lesz.
2020. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem kover a gyermekem, epp ellenkezoleg, kuzdunk erte, hogy a magassagahoz megfelelo legyen.


Egy 116-os pulcsi teljes hossza 39 vagy 41 cm? Nekunk ekkora a 104-es.

2020. okt. 2. 18:25
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Milyen márka 104-es mérete akkora, mint a H&M 116-osa?


Pl. A Lidl ruhái óriásiak.

2020. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!